Газета по-надвірнянськи
 

У 2012-му пануватиме Дракон

30 грудня 2011, 11:46 | Рубрика: Новини, Світ, Україна Версія для друку Версія для друку 1,368 переглядів

31 грудня 2011-го стане останнім днем владарювання пухнастого Кролика, а рівно опівночі Чорний водяний Дракон прийме естафету заступництва і заохочуватиме або випробовуватиме нас увесь 2012 рік (за східним календарем початок Року Дракона – 23 січня 2012).

На думку китайських мудреців, це блискучий і найбільш неординарний знак східного календаря. Дракон втілює щастя й успіх, міцне здоров’я. Він приносить чотири види благополуччя: багатство, чесноту, гармонію і довголіття.

Дракон обіцяє великі перспективи, оцінювати їх треба тверезо, але без побоювань, і не бажати досягти чогось за рахунок інших. Дракону хоча й властива агресивність, але гнів його завжди справедливий. На дрібниці він не розмінюється і активність виявляє лише у великих справах. Рік може бути нелегким, зате важливим і успішним.

Оскільки стихія року – вода, то цей рік принесе динамізм і напористість, мінливість, а також – вогненну пристрасть.

Улюблені кольори Дракона

Щоб притягнути увагу вогнедишного покровителя потрібно з’явитися на зустрічі Нового року у вбранні таких кольорів, які любить Дракон. Взагалі, астрологи розходяться в думках із цього приводу: одні вважають найбільш властивими Драконові кольори чорно-жовтої гамми, інші – що ця містична істота любить яскраво-червоні, насичені зелені, сині (блакитні) відтінки. Але лише в одному сходяться усі: чорний колір має бути присутнім обов’язково. Завоювати прихильність казкової тварини допоможуть золото, срібло і коштовності.

Якщо від 2012-го ви чекаєте впливу і влади, ідеальним стане зелене вбрання з помаранчевими аксесуарами. Тим, котрі мріють знайти внутрішню гармонію в Новому році, найкраще зупинитися на блакитному, синьому, зеленому кольорах. Мрієте про гроші – вибирайте чорне із золотим. Бажаючи досягнути успіхів у творчості, одягніться в помаранчеві, жовті, чорні шати. Червоне, зелене чи фіолетове новорічне вбрання найкраще підійде для тих, хто шукає свою другу половинку.

Щоб новорічний стіл

відповідав уподобанням Дракона, слід приділити особливу увагу при його оформленні. Дуже добре, якщо на столі будуть присутні елементи декору, пов’язані з водою, наприклад, предмети морської тематики і, навіть, серветки з їх зображенням або з малюнком дракона. Обов`язково поставте запалені свічки, бо вогонь – головний атрибут Дракона, і не забудьте виділити на столі почесне місце статуетці Дракона, зробленої з кераміки, скла або дерева.

Смаки у Вогнедишного –

різноманітні, бо він всеїдний, тому велика кількість смачних, яскравих та пікантно-гострих страв на столі вітається.

Невід’ємним атрибутом святкового столу на новий 2012-й є гарбуз, який можна використати як прикрасу столу або приготувати з нього салати, десерти. Особливим частуванням «звіра» є – риба. Для цього можна вибрати як традиційні рецепти страв з риби, так і спробувати що-небудь нове і екзотичне, зробивши своїм гостям приємний сюрприз.

Що і кому обіцяє гороскоп на рік Дракона?

Тим, хто народився в рік Щура, можна бути спокійним щодо наступного року – він пройде вдало. У Биків можуть виникати труднощі, але здолати їх допоможе завзятість і рух вперед. Для Тигрів 2012-й може виявитися нелегким, тому їм украй важливо знайти надійну опору. Котам гарантується щонайповніший спокій наступного року. Для Драконів рік обернеться справжнісіньким роком тріумфів і перемог. Зміям згодиться їх мудрість, щоб вийти з можливих складних ситуацій. Для Коня і Кози рік Дракона буде украй вдалим і сприятливим. Мавп так само чекають приємні новини в новому році. Для Півнів 2012 рік стане дуже вдалим для укладення шлюбу. На Собаку чекає напружена робота. Для Свині прийдешній рік обіцяє благополуччя.

Дракон – істота сильна, енергійна, мудра і справедлива, здатна принести багатство, благополуччя і довголіття, але пам’ятайте, що на все це необхідно заслужити – завзятістю і добрими вчинками. Тільки за таких умов характеристики року Дракона зможуть реалізуватися.

За матеріалами інтернет-джерел.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!