Газета по-надвірнянськи
 

У податківців – рік системних перетворень

23 грудня 2011, 12:41 | Рубрика: Влада, Економіка Версія для друку Версія для друку 761 переглядів

У найближчих сусідів Надвірнянського району в м. Яремча відкрили новозбудоване приміщення Державної податкової інспекції. На урочисте відкриття завітали:голова Державної податкової служби Олександр Клименко, президент Асоціації платників податків Валентина Арбузова, народний депутат України Ігор Зварич, голова ОДА Михайло Вишиванюк та Яремчанський міський голова Василь Онутчак. Екскурсію для високих гостей та представників засобів масової інформації провів голова Державної податкової адміністрації в Івано-Франківській області Віктор Рахміль.

На відкриття завітали шановні гості

Під час прес-конференції Олександр Клименко заявив: «Цей рік для податкової служби є часом перетворень. Ми робимо крок назустріч платникам податків, очікуючи на спів­працю з їхньої сторони. Головне наше завдання – це в першу чергу зміна моделі нашої роботи. Суть нововведень – перетворити податкову в сервісну службу із співпраці з підприємцями. Західний регіон є особливим через те, що тут представлена промисловість, енергетика, лісове господарство, активно розвивається туризм. Із них 80% платників податків фізичні особи, що володіють невеликими підприємствами».

 У всій країні відкривають сервісні центри із співпраці з підприємцями. За сумлінної сплати відрахувань у державний бюджет податківці не втручаються у роботу підприємств. Посадовців вразили бігборди, на яких містилося прохання про вчасну сплату податків, які були встановлені за ініціативи ДПІ в Надвірнянському районі. Таким і має бути гасло роботи податківця і підприємця, ми працюємо спільно для того, щоб наша країна процвітала. І для цього ми повинні вчасно сплачувати податки.

Василь ІВАСЮК

(текст і світлина).

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!