Газета по-надвірнянськи
 

У школах дбають про здоров’я

30 грудня 2011, 11:38 | Рубрика: Спорт Версія для друку Версія для друку 720 переглядів

У цьому навчальному році, за ініціативи Національного олімпійського комітету України, започатковані змагання для учнів п’ятих і шостих класів «Олімпійське лелеченя», у перспективі вони називатимуться «Захід». У фінал районних змагань вийшло 13 команд, з яких вісім представляли шостий клас, п’ять команд із п’ятих класів.

У програму входило вісім конкурсів: біг: на30 метрів, човниковий, із скакалкою обертаючись вперед, підбивання тенісного та ведення футбольного і баскетбольного м’ячів, стрибки у мішках та з м’ячем, затиснутим між колін.

У напруженій боротьбі серед учнів п’ятих класів перемогли учні Надвірнянської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 (учитель фізкультури – Андрій Дитко, директор – Роман Романишин), другою – Над­вірнянська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 (учителі фізкультури – Петро Семенюк та Андрій Попович, директор – Ярослав Крицький). Учні цього навчального закладу, а саме із шостих А та Б, завоювали друге та перше місце відповідно (серед 6-их класів). Пнівська ЗОШ І-ІІІ ст. двічі була третьою, підготувала дітей до змагань вчителька фізкультури Юстина Гресько, директор – Олег Фединяк.

Спортивні заходи необхідні для здоров’я підростаючого покоління, «Олімпійське лелеченя» проведений відділом у справах сім’ї, молоді та спорту РДА (нач. –Тарас Вінтоняк) та методистом інформаційно-методичного цент­ру відділу освіти РДА Іваном Угринчуком. Для переможців районних змагань проведуть обласний етап конкурсу «Олімпійське лелеченя», на якому визначать команду, яка поїде на всеукраїнські змагання у Київ.

Наш. кор.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!