Газета по-надвірнянськи
 

У школу-інтернат завітав святий Миколай

30 грудня 2011, 11:34 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 781 переглядів

Дирекція школи-інтернату, педагогічний колектив, учні, щиро вдячні за подарунки Надвірнянській райдержадміністрації в особі Володимира Калічка, начальникові відділу освіти РДА Михайлові Виннику, Надвірнянській благодійній організації «Карітас» в особі отця-мітрата, Надвірнянського декана УГКЦ Григорія Сімкайла та його помічників отців Андрія і Михайла, директорові ТзОВ «ЛК Інтерплит Надвірна» Світлані Тищенко і заступникові Я. Буднику, сестрам монастиря Пресвятої Богородиці Іронімі, Любомирі, Арсенії, а також меценатам Канадської діаспори, Благодійному фондові «Джерело надії» (кер. В. Лучинський), «Світ для дітей» (кер. Г. Микитюк), громадській організації «Спільними зусиллями», Надвірнянському молодіжному товариству «Милосердний Самарянин (голова С. Гриньків), турагенству «Теві-Тур» (кер. Б. Терлецький) та Мирославові і Ганні Длябогам, п. Богданові, п. В. Мельнику та п. Любові Стеценко.

Дякуємо усім тим, котрі завітали до нас і ощасливили дітей своїми подарунками. Хочеться вірити, що «Раз добром зігріте серце повік не охолоне». А усім добродійникам бажаємо щастя і добробуту, любові і злагоди. Нехай те добро, яке Ви проявили до наших дітей, повертається до Вас сторицею.

Вітаємо з Новорічними та Різдвяними святами. Хай Ангел Господній завітає у Ваші домівки і наповнить серця радісним духом Різдва.

Врочиста на землю зближається мить,

Зоря Вифлеємська вже в небі горить.

Серця нам утішить Малятко Святе,

У кожну оселю Різдво увійде.

Мирослав КАРПЕНЮК,

директор Надвірнянської школи-інтернату.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!