Газета по-надвірнянськи
 

У «Сонечку» дітям сонячно

9 грудня 2011, 15:13 | Рубрика: Здоров`я Версія для друку Версія для друку 1,269 переглядів

Ми, батьки, під керівництвом батьківського комітету старшої групи «Калинка» дитячого садочка «Сонечко» у Надвірній хочемо щиро подякувати завідувачці дитсадка Галині Петрівні Жупник за її неоціненний внесок у розвиток і творче оформлення території дитячого закладу.

Галина Петрівна працює заві­дувачем дитсадка близько чотирьох років, але за цей короткий період дуже багато позитивних змін відбулося на території дошкільного закладу. Висаджено багато молодих фруктових дерев, окрім цього є великі сади і яблуні плодоносять щорічно. Усі колючі кущі, які відлякували дітей і якими заросла значна частка дитячих ігрових майданчиків, ретельно вирубані. Багато старих дерев, які будь-коли могли скидати старе гілля, або й самі впасти, зрізані. Але цей мудрий керівник зуміла організувати роботу і за допомогою хороших людей створити зі старих колод-дерев чудові персонажі різних дитячих казок, дуже подібних на живих звірів і, навіть, птахів зі звичайної шини старого колеса.

 

Ось така «Галявина відпочинку» із ставочком і казковими героями

Прогулюючись із дітьми територією садочка, немов потрапляємо в казку, і ми, батьки, почуваємось маленькими дітьми і нам також кортить побігати, пострибати і погратись. Особливо вражає «Галявина відпочинку», де на кожному кроці нас зустрічають герої казочок, викопаний чудовий ставочок, де залишається вся втома дітей, та багато інших приємних сюрпризів. Ми почуваємося гордими батьками, бо наші діти відвідують найкращий садок, де є чистий пісок у дитячих пісочницях, де всі спорудки справні і пофарбовані веселими кольорами. Це все завдяки старанням і кропіткій праці Галини Петрівни.

Вона як справжній лідер не соромиться сама взяти до рук пензлика і разом зі своїми підлеглими фарбувати паркан чи спорудки. Приємно усвідомлювати, що щира праця людини тільки прикрашає її, і те, що не всі прагнуть влади та грошей, а є люди, котрі сумлінно працюють і працюють, власне, на благо наших дітей.

Щиро дякуємо Галині Петрівні за її доброту, чесність, терпеливість, щире ставлення до нас, батьків, і за любов до наших дітей. Спасибі й за теплу атмосферу, яка панує в дитячих групах, побудована на повазі та довірі, за те, що ми всі почуваємось великою родиною. Многая Вам літ, здоров`я та нехай Господь допомагає у здійсненні всіх Ваших добрих намірів.

Дякуємо і вихователям – Марії Олексіївні Терлецькій та Оксані Миколаївні Гайдаш, музичному керівникові Любові Василівні Кричовській і хореографу Світлані Дмитрівні Ців`юк за виховання та навчання наших дітей, а також за чудові постановки до різних дитячих свят, де наші діти розкривають свої таланти і грають ролі як справжні актори. Для нас, батьків – найвища нагорода бачити своїх дітей щасливими. А ще ми дуже вдячні помічникові вихователів Людмилі Богданівні Андрусишин, працівникам кухні за смачненькі і корисні страви та вихователям усіх інших груп. Спасибі усім Вам за Вашу нелегку працю!

З повагою та щирою вдячністю

батьки та батьківський комітет старшої групи «Калинка» дитячого садочка «Сонечко».

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!