Газета по-надвірнянськи
 

Успіхи надвірнянських боксерів

9 грудня 2011, 15:14 | Рубрика: Спорт Версія для друку Версія для друку 774 переглядів

Протягом чотирьох днів у Калуші на Міжнародному турнірі з боксу пам`яті заслуженого тренера України А. Тропезояна, котрий приурочили до Всесвітнього дня захисту прав дітей, брали участь спортсмени із 10 областей України, Білорусії та Молдови. Боксери КСМК (колективно-спортивного молодіжного клубу) «Едельвейс» здобули  дві золоті нагороди. Перемогли у своїх вагових категоріях учні Надвірнянської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 – Олександр Яковенко  та Євген Томин, із бронзою  повернувся Орест Кузьмиченко (Надвірнянська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1).

На початку грудня у Львові на всеукраїнському турнірі з боксу серед юніорів на призи бронзового призера Олімпійських ігор у Сіднеї Андрія Котельника вихованець КСМК «Едельвейс», студент Івано-Франківського коледжу фізичного виховання Павло Микитин (до66 кг) здобув золото. Учень Надвірнянської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 Олександр Яковенко (до54 кг) виборов третє місце.

Вітаємо спортсменів зі здобуттям призових місць, бажаємо подальшого спортивного зростання та високих досягнень.

КСМК «Едельвейс» проводить постійний набір хлопчиків та дівчаток віком від 10-ти років. Навчання азів боксу в нашому клубі – безкоштовне.

Дирекція  КСМК «Едельвейс».

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!