Газета по-надвірнянськи
 

Вдячність вартовим порядку

23 грудня 2011, 12:24 | Рубрика: Свята Версія для друку Версія для друку 647 переглядів

Міліцейська служба ніколи не була простою і легкою. Вона вимагає не тільки професіоналізму, витримки і принциповості, але і все більш тісної взаємодії з суспільством.

Шановні працівники органів внутрішніх справ! Від імені керівництва УМВС в області та від мене особисто прийміть найщиріші вітання з нагоди 20-ої річниці створення міліції України!

Служіння народові України вимагає від кожного з нас, дисципліни та постійної готовності прийти на допомогу тим, хто потрапив у біду.

Впевнений, що і надалі працівники міліції Надвірнянського райвідділу УМВС докладатимуть максимум зусиль для зміцнення громадського порядку, забезпечення захисту конституційних прав і свобод громадян, збереження миру та спокою на теренах нашого району.

Наші сердечні вітання та безмежна вдячність ветеранам органів внутрішніх справ за неоціненний життєвий і професійний досвід, мудрі поради й настанови.

Найтепліші слова подяки рідним та близьким працівників міліції, адже їх турбота і любов додає сил та впевненості вартовим правопорядку.

Ми вдячні за розуміння і співпрацю усім, хто допомагає нам стояти на варті Закону.

Шановні колеги, бажаю Вам міцного здоров’я, благополуччя, успіхів у роботі та нових досягнень. Нехай злагода, тепло і затишок панують у Ваших родинах!

З повагою

Роман ЧЕКМАРЬОВ,

начальник Надвірнянського райвідділу УМВС.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!