Газета по-надвірнянськи
 

Вручили партквитки, обрали делегатів…

16 грудня 2011, 12:14 | Рубрика: Політика Версія для друку Версія для друку 806 переглядів

Понад 120 делегатів прибуло на конференцію районної організації Партії регіонів, у якій взяв участь народний депутат України, керівник облорганізації ПР Василь Чуднов.

Після обрання робочих органів партконференції (президії, мандатної та лічильної комісій) представники молодіжного крила ПР поклали квіти пошани й пам`яті до монумента Кобзарю. Партійні квитки урочисто вручили більше як півдесятка новим членам РО ПР.

Керівник РО Партії регіонів, голова РДА Володимир Калічко проаналізував ту роботу, яку вдалося здійснити протягом року в плані соціально-економічної розбудови Надвірнянщини.

Детальніше про це все часопис «Н. В.» уже інформував у № 132-134 від 11 листопада, № 140-142, 143-145 від 2 та 9 грудня ц. р. Лідер райорганізації Партії регіонів В. І. Калічко відзначив плідну співпрацю сільських та селищних голів, яких запросили на партконференцію. Оскільки саме вони найтісніше працюють із громадами і найкраще знають їх основні проблеми, що потребують негайного вирішення. Тому влада повинна повсякчас перейматися життям громади, без якої вона просто не в змозі бути такою ефективною.

Нині районна організація партії нараховує майже півтори тисячі членів у 65-ти первинних осередках. Партію регіонів представляють депутати у районній міській, сільських та селищних радах.

Володимир Калічко наголосив, що ще багато є над чим працювати, тому кожен активіст партії повинен якнайширше прилучитися до роботи, і звісно, до майбутніх виборів 2012 року. В обговоренні доповіді керівника РО Партії регіонів взяли участь: перший заступник голови РДА , депутат Надвірнянської міської ради Степан Іроденко, начальник управління праці та соціального захисту населення РДА Андрій Креховецький, який акцентував увагу присутніх на підвищенні рівня виду соціальних допомог, збільшенні видатків на соціальні виплати; начальник у справах сім`ї, молоді та спорту РДА, депутат Надвірнянської міської ради Тарас Вінтоняк – розповів про діяльність відділу, його здобутки в площині відкриття спортивних секцій у населених пунктах району та пропаганді здорового способу життя, зокрема, серед учнівської молоді; Переріслянський сільський голова Василь Непеляк, який виголосив принцип, за яким він керує у Перерослі: «Моє село – моя сім`я і моя сім`я – моє село». У цьому селі, зокрема, завдяки депутатам Піжик Г. І, Данилюка В. В., Цигури В. О., Ерстенюка А. М., Синоверського В. І., Бурдило І. М. разом з іншими народними обранцями, а також громадською радою на чолі з Ерстенюком В. В. із залученням жителів села, зокрема молоді, очищено старі цвинтарі, відремонтовано дитячий садок, огорожу біля сільського будинку культури, відновлено клумби біля нього, побудовано роздягальню для футболістів та очищено русло річки Стримба.

На партконференції із членів районної ради ПР виведено Івана Чепурного, до її складу увійшов Степан Іроденко. У своєму виступі він, зокрема, сказав: – Наша партія – при владі і нам працювати нелегко. Наші дії розцінюються не просто з боку, а «під мікроскопом»… Та попри це за рік, що працюємо, ніяких претензій не було, зазначив промовець, наголосивши: – У нас – сильна команда в районі.

Степан Іроденко відзначив всебічне сприяння в діяльності районної влади народного депутата України Василя Чуднова, завдяки якому відновлено традицію виїздів у населені пункти керівників та відповідальних працівників виконавчої влади району з метою оперативного реагування на насущні проблеми краян. Є взаємодія з громадськими організаціями. Перший заступник голови РДА подякував і сільським та селищним головам, від чиєї активності, на думку С. С. Іроденка, також залежить успіх роботи.

Народний депутат України Василь Чуднов 21 тисячу 199 членів ПР, що нараховується сьогодні в області, назвав суспільно і політично найактивнішими жителями краю. Бути в Партії регіонів на Івано-Франківщині означає мати позицію і бути справжньою людиною, а не пристосуванцем під якісь преференції, підкреслив парламентар-регіонал і продовжив: – Відрадно, що покращується якісний склад. Нині виконавчу владу в 11 районах (РДА) очолюють голови парторганізації. В органах місцевого самоврядування Партія регіонів представлена 500-ма депутатами всіх рівнів. Відрадно те, що до нас потягнулися керівники органів місцевого самоврядування, з яких 28 є членами ПР. І це теж – сигнал довіри. Люди повірили в партію, з якою пов`язують своє майбутнє.

Василь Чуднов висловив упевненість, що вдасться домовитися з російськими партнерами про зменшення ціни на газ, який є основним енергоресурсом всієї української економіки, що уможливить відчутно збільшити соціальні стандарти, переконаний народний депутат. Василь Чуднов додав, що чималі кошти скерують на розвиток регіонів. Державні бюджетні гривні надійдуть до місцевих бюджетів, де є участь у співфінансуванні. Відчутні кошти надійдуть і в Надвірнянщину, завдяки чому зможемо вирішити багато проблем сіл і селищ, сказав В. М. Чуднов, закликавши голів органів місцевого самоврядування активніше співпрацювати з РДА, щоб першочергово виробити стратегію розвитку Надвірнянщини на найближчі 3 роки, що ляже в основу соціально-економічного розвитку країни. Серед першочергових завдань виокремив спорудження доріг.

Василь Чуднов стисло розповів про особисту законодавчу ініціативу, що відобразилася нещодавно у внесенні кількох суттєвих поправок до Закону про статус багатодітних сімей. Також народний депутат спростував чутки, що нібито він ініціює закриття лікарні у Делятині, відповідально заявивши, що жодного закладу охорони здоров`я на теренах Надвірнянщини не закриють. На колективне звернення батьків також пообіцяв спорудити в райцентрі басейн для дітей.

Разом з тим висловив задоволення, що на прийоми до нього як депутата, що відбуваються двічі на місяць, приходять щоразу більше краян, що свідчить про позитивні наслідки.

Обрано 30 делегатів під орудою В. І. Калічка на обласну партійну конференцію. По закінченні райконференції Василь Чуднов продовжив спілкуватися з делегатами у форматі особистих діалогів.

Леся ДУТЧАК «Народна Воля»

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!