Газета по-надвірнянськи
 

Вшанували колег-чорнобильців

16 грудня 2011, 11:53 | Рубрика: Духовність Версія для друку Версія для друку 679 переглядів

Згідно з архівними даними, у ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС взяли участь 472 працівники органів внутрішніх справ Прикарпаття. У 2011 році на обліку служби медичного забезпечення УМВС перебувають 312 ліквідаторів, із них 103 інваліди. За час з 1986 року пішли з життя 55 чорнобильців, 24 з них внаслідок захворювань, пов’язаних із ліквідацією аварії на Чорнобильській АЕС.

У ліквідації тієї жахливої катастрофи брали участь працівники Надвірнянського РВ УМВС, вони доклали героїчних зусиль аби врятували майбутнє для своїх нащадків.14 грудня 2011 року їх відвідали та привітали працівники міліції нашого району.

Полковник міліції у запасі Микола Федорко та старший інспектор із професійної підготовки Надвірнянського РВ УМВС, ст. лейтенант міліції Тетяна Голіней

Особовий склад Надвірнянського РВ УМВС та я особисто щиро вітаємо Вас з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС!

Ми пам’ятаємо Ваш героїзм, самовідданість та мужність, проявлену в тих екстремальних обставинах, пов’язаних з ліквідацією наслідків найбільшої техногенної катастрофи на планеті!

Бажаємо Вам міцного здоров’я, особистого щастя, добробуту і благополуччя. Нехай кожний день приносить Вам радість життя, мир, добро, злагоду, любов рідних та близьких.

Роман ЧЕКМАРЬОВ,

начальник Надвірнянського РВ УМВС, підполковник міліції.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!