Газета по-надвірнянськи
 

Визначний день для школи

5 грудня 2011, 17:04 | Рубрика: Влада, Духовність, Новини Версія для друку Версія для друку 839 переглядів

Відбувся районний конкурс проектів і програм розвитку місцевого самоврядування.

Переможцями стали: Ланчинська селищна рада з проектом «Покращення роботи зі зверненнями громадян» і сільські ради: Пнівська – «Благоустрій населеного пункту як засіб покращення мікроклімату села», Зеленська – «Культурно-духовний розвиток села», Бист­рицька – «Все найкраще – дітям». Серед них і Назавизівська сільрада, чий проект «Тепло в школі. Тепло в дитячих серцях» також здобув перемогу.

Тепло дитячих сердець у Мирному відчули і гості з району

У рамках підбиття підсумків цієї програми до Мирнівської ЗОШ І ст. у гості завітали заступник голови районної ради Іван Степник, депутат райради, керівник організаційного відділу виконавчого апарату районної ради Іван Забронський, начальник відділу внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю РДА Тарас Дем’янчук, головний спеціаліст відділу освіти РДА Микола Безбородько, Назавизів­ський сільський голова Володимир Гаврилюк. Зустрічали шанованих гостей, котрі вперше в такому складі завітали до школи, директор нав­чального закладу Ганна Стрембецька зі вчителями та школярами.

Володимир Гаврилюк зазначив: – Коли я приїжджаю в цю школу, мене охоплює якась загадкова аура піднесеності. На засіданні виконкому сільської ради поставили перед собою завдання зробити її найкращою серед початкових шкіл району. Сьогодні ми презентуємо результат першого проекту «Тепло в школі. Тепло в дитячих серцях», котрий передбачав заміну дерев’яних вікон на сучасні. Візьмемо участь у наступному конкурсі програм, бо в школі стара підлога, котра потребує заміни, вхідні двері, через які втрачаємо тепло. Хотілося б упорядкувати спортивний майданчик, бо шкільна територія не є маленькою. Порадившись із жителями с. Мирне, вирішили, що потрібно замінити в першу чергу. Школа – початкова, у ній нав­чається 20 дітей і працюють 5 педагогів. Але вони заслуговують на те, щоб створити європейські умови навчання та праці.

Заступник голови районної ради Іван Степник запропонував сільському голові частіше стукати у владні двері, домагатися і тоді його обов’язково почують. – Діти, вам залишається тільки вчитися, – звернувся Іван Степник, – а ми подбаємо про те, щоб вам тут було зручно.

Хоч учнів у школі небагато, та серед них є справжні таланти. Вони декламували вірші, співали пісні, жартівливо представляли своїх учителів. Загадали свої маленькі дитячі мрії, кот­рі гості свята мали виконати. На черзі – участь в наступних конкурсах проектів, нові перемоги на благо сіл Назавизів та Мирне.

Василь ІВАСЮК.

Світлина автора.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!