Газета по-надвірнянськи
 

Засяяла новорічна красуня

23 грудня 2011, 13:43 | Рубрика: Влада, Свята Версія для друку Версія для друку 910 переглядів

На майдані Шевченка у Надвірній запалала святковими вогнями новорічна ялинка, відкрита гучно за участі депутатів міської ради, котрі продемонстрували на сцені театральне дійство із святим Миколаєм, Дідом Морозом, Снігурочкою та іншими персонажами. Тішили виступами гостей свята дитячий та дорослий склад хору «Феліціо», під керівництвом Наталії Байдак, котрі зараз колядують у Ватикані.

Така красуня у надвірнянців

У казкових персонажів, другий рік поспіль, перевтілилися депутати міської ради. Відкрила свято Різдвяна зірка у виконанні Ірини Кащенко. Заїхали на сцену маленькі янголи, святий Миколай у виконанні Тараса Новосельського та Новий рік – Василь Будзак. До майдану Шевченка прибуває святково прикрашена машина із емблемою НГВУ «Надвірнанафтогаз», в якій приїхали Дід Мороз – Мирон Кисляк та Снігурочка – Ольга Бучко. У святкування намагаються втрутитися злі сили. На тросі з будівлі музею історії Надвірнянщини спускається Баба Яга (Володимир Гринішак), до якої вже на сцені приєднується Чорт (Олег Туєшин). Та Добрі сили їх проганяють і святкування продовжується. Останніми на сцену заїжджають дорослі учасники хору «Феліціо», котрих  на возі доставив голова ради старійшин м. Надвірна Богдан Мушак.

Радісно юним надвірнянцям із Новим Роком та Миколаєм

Право засвітити вогні на святковій ялинці надали Надвірнянському міському голові Зіновію Андрійовичу та голові районної ради Василеві Поповичу, котрий зазначив: – Земляки, бажаю, щоб новорічні та різдвяні свята пройшли радісно, успішно, проблеми і турботи залишилися у минулому.

Шановні надвірнянці, – мовив Зіновій Андрійович – сьогодні засяють дві найкрасивіші ялинки світу. Одна з них на майдані Шевченка у Надвірній, інша – на площі святого Пет­ра у Ватикані. Наша ялинка символізує красу та міць Карпатського регіону. Святий Миколай принесе в надвірнянські родини  тепло та ласку. Нехай здійсняться новорічні мрії, різдвяна зірка символізує для вас добро, мир та благодать. Наше місто, під час циклу різдвяних свят, запалає вогнями кохання та надії, – підсумував міський голова.

Всіма кольорами палає гірська красуня. Спільними зусиллями громади, голів та депутатів районної та міської рад, спонсорів організували це свято. Щиро вітаю місто Надвірну. Добувайте нафту і газ, нехай все буде у вас гаразд. Хай ПАТ «Нафтохімік Прикарпаття» має стабільність і майбуття, щасливе, радісне життя. – Це побажання гостям свята подарував Дід Мороз.

Зі святом вас, щастя, гараздів у житті, Божого Благословення – мовив надвірнянцям Зіновій Андрійович. – І нехай ялинка принесе у ваші оселі передчуття свята, невимовної радості та турботи.

Завершилося свято феєрверком.

Василь ІВАСЮК

(текст і світлини).

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!