Газета по-надвірнянськи
 

Альтернатива безробіттю – служба в армії за контрактом

20 січня 2012, 12:36 | Рубрика: Духовність, Економіка Версія для друку Версія для друку 787 переглядів

Для молодих людей завжди є альтернатива безробіттю. Ми забезпечуємо державною роботою з усіма відповідними соціальними гарантіями.

Контрактником може стати кожен віком від 18 до 40 років з вищою або професійно-технічною чи середньою освітою, а також юнаки після строкової служби, придатні за станом здоров’я до військової служби.

Грошове забезпечення військовослужбовців конт­рактної служби у Сухопутних і Військово-Повітряних силах – у межах 1650-1850 грн. солдатського складу та від 1850-2500 грн. – старшинського складу.

Крім того надають: щороку одноразову матеріальну допомогу у розмірі місячного грошового забезпечення; щороку при вибутті у чергову відпустку виплачують грошову допомогу на оздоровлення у розмірі місячного грошового забезпечення; безкоштовні обіди під час виконання службових обов’язків (робочого дня); службове житло під час проходження служби.

У Військово-Морських Силах України матроський склад отримує від 2750 грн. (за умови плавання – до 3200 грн.), старшинський склад – 3600 грн. (за умови плавання збільшується до 5100 грн.).

Посади для контрактників: командир відділення, механік-водій, водій-електрик, оператор, стрілець, снайпер, командир танку, командир гармати, командир міномету, радист, телефоніст, телеграфіст, начальник радіостанції та ін.

Водночас військовослужбовці за контрактом усіх родів військ матимуть змогу отримати диплом про вищу освіту і стати офіцером.

Детальніша інформація за адресою: м. Надвірна, вул. Шевченка, 96, Надвірнянсько-Богородчанський ОРВК.

Олександр КУЗЬМУК,

головний старшина 160-го територіального центру комплектування військовослужбовцями за контрактом, старший прапорщик.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!