Газета по-надвірнянськи
 

Білозоринська ЗОШ I-II ст. отримала подарунки

13 січня 2012, 11:32 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 847 переглядів

Напередодні Новорічних та Різдвяних свят до Білозоринської школи завітав депутат обласної ради («Фронт Змін») Юрій Дерев’янко з цінними подарунками – новим музичним обладнанням та великою кількістю книг для шкільної бібліотеки.

Заступник директора з нав­чально-виховної роботи Євген Юрчило зазначає, що подаровані книги та музичне обладнання є дуже доречним дарунком для їхньої школи, оскільки бібліотека у школі дуже маленька, і у ній не вистачає книг саме класичної світової та української літератури. Тому книги – це безцінний дарунок, який залишиться на віки. Щодо нового музичного обладнання, то воно також дуже необхідне, бо те, яке є у школі, вже давно застаріле і не давало ефективного музичного озвучення для різноманітних вистав, які часто організовують школярі.

Юрій Дерев`янко у колі білозоринських школярів

Незважаючи на те, що школа нова, у ній немає приладдя для кабінетів фізики, хімії та біології, а також бракує кабінетів для навчання та приладів для кабінету трудового навчання.

У школі гостей зустріли з невеликим Новорічним та Різдвяним привітанням, яке виконали діти школи, зокрема, колектив дітей «Білі Зорі» під керівництвом педагога-організатора Олександри Дирди-Клюшти. Цей дитячий гурт дуже активний, його учасники розучують нові пісні, належно підготувалися до Коляди. На Різдвяні свята колектив щорічно ходить у коляду, а зібрані кошти віддає на благо школи. У колективі – 6 постійних учасників-дівчат, інколи вони залучають і хлопців. Ансамбль має музичний супровід – учень Дмитро Дисько грає на сопілці.

Юрій Дерев’янко не вперше відвідав цю школу. Він уже дарував їй цінні подарунки, тенісний стіл і велику кількість спортінвентаря. Це позитивно вплинуло на проведення уроків фізкультури, бо діти стали більш заохоченими і з радістю ідуть на урок фізвиховання. Щоправда, проблема спортзалу залишається актуальною і сьогодні.

Ганна КАЗЮК.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!