Газета по-надвірнянськи
 

Є бюджет міста Надвірної

20 січня 2012, 13:12 | Рубрика: Влада, Економіка Версія для друку Версія для друку 1,228 переглядів

Відповідальною і визначальною назвав Надвірнянський міський голова Зіновій Андрійович 18-ту сесію міської ради, на якій 17 січня ц. р. прийняли бюджет Надвірної.

Ухваленню цього важливого рішення передувала наполеглива і цілеспрямована робота у профільних депутатських комісіях, а також переконливий захист міського бюджету в обласній та районній радах, зазначив Зіновій Андрійович. У непростих фінансових умовах бюджетний кодекс, передусім, спрямований на забезпечення виконання захищених статей, а разом з тим і врахування найважливіших напрямків соціально-економічного розвитку міста. Тому кожен депутат у своїй роботі повинен усвідомлено підійти до пошуку резервів наповнення дохідної частини загального фонду бюджету, що цьогоріч збільшений на понад 3 млн. грн., наголосив керівник міста.

То ж, попри всі перипетії, пов`язані з пропозиціями відкласти чи перенести розгляд бюджетного питання, депутати дійшли консенсусу, результатом чого став передйорданський подарунок містові – бюджет.

Рішенням сесії установлено загальний обсяг доходів міського бюджету 27314375 грн. Обсяг доходів загального фонду визначено у сумі 19660527 грн., спеціального фонду – 7653848 грн., у т. ч. бюджету розвитку 2425048 грн.

Загальний обсяг видатків затверджено в сумі 27314375 грн., у т. ч. видатки загального фонду 19660527 грн. (із врахуванням коштів у сумі 1900000 грн., які згідно з рішенням районної ради «Про районний бюджет на 2012 рік» передають до райбюджету) та видатки спеціального фонду в сумі 7653848 грн.

Установлено, що до доходів загального фонду міського бюджету на 2012 рік належать: податок на доходи фізичних осіб, у частині, що належить міському бюджету (25%); податок на прибуток підприємств та організацій, що належать до власності територіальної громади міста; збори та плата за спеціальне використання природних ресурсів; збір за провадження деяких видів підприємницької діяльності; адмінштрафи та інші санкції; надходження від орендної плати за користування цілісним майновим комплексом; державне мито; плата за землю; податок на нерухоме майно; плата за ліцензії; збір за місця для паркування транспортних засобів.

Встановлено, що джерелами формування спеціального фонду міського бюджету на 2012 р. у частині доходів є: власні надходження бюджетних установ, які утримуються за рахунок коштів міського бюджету; кошти від продажу землі і нематеріальних активів; збір за першу реєстрацію транспортних засобів; екологічний податок; єдиний податок; кошти від відчуження майна, яке належить Автономній республіці Крим та майна, що знаходиться у комунальній власності.

Кошти спеціального фонду міського бюджету витрачають на заходи, передбачені законодавством.

Встановили, що керівники дошкільних навчальних закладів міста й апарат управління міської ради утримують чисельність працівників та здійснюють фактичні видатки на заробітну плату, включаючи видатки на премії та інші види заохочень чи винагород, матеріальну допомогу, лише у межах фонду заробітної плати, затвердженого в їх кошторисах.

* * *

Секретар міської ради Тарас Пекарський озвучив депутатські заяви і звернення. Зокрема, оприлюднено заяву фракції «Батьківщина» з приводу політичної ситуації в Україні з вимогою відставки керівництва держави. Депутатський запит Дмитра Зеленчука про звернення до нього мешканців будинку № 12 на вул. Визволення щодо надання комунальних послуг та оплати за них після роз`яснень обставин першим заступником міського голови Олегом Йосипенком відхилили. Міський голова звернувся до депутатського корпусу з метою затвердити прапор громади Надвірної (герб уже є). Обговорюючи виконання депутатського запиту Миколи Кашуби, вирішено повторно направити його до власника будинку № 4 на вул. Д. Галицького ПП «Західпромпостач», зобов`язавши до 1 лютого усунути всі недоліки, про що апелювали до депутата жителі цього будинку.

* * *

До складу постійної комісії з питань екології, охорони навколишнього середовища та користування природними ресурсами включено Василя Будзака, Андрія Вирстюка.

* * *

Обговорюючи план роботи міської ради на перше півріччя ц. р., депутати врахували широкий блок пропозицій Володимира Гринішака (фракція ВО «Свобода»). Так на сесіях міської ради з-поміж іншого розглянуть питання: про роботу зі зверненнями громадян; стан збору та утилізації ТПВ на території міста; про стан доріг у м. Надвірна, а також інші, у т. ч. внесені за пропозиціями інших депутатів міської ради.

* * *

Розглянувши листа районної ради про визначення місця проведення української дискотеки, вирішили звернутися в НГВУ «Надвірнанафтогаз» із проханням надати безкоштовно приміщення клубу «Нафтовик» для перенесення туди української дискотеки з будинку «Просвіти», що, на думку депутатів та членів Надвірнянської координаційної ради, ради старійшин, не пристосоване для таких заходів.

* * *

Внесено зміни до Програми охорони довкілля, раціонального використання природних ресурсів та забезпечення екологічної безпеки у м. Надвірна на 2011-2015 роки. Затверджено план соціально-економічного розвитку міста на 2012 рік.

Розглянуто ряд інших питань, прийнято конкретні рішення.

Леся ДУТЧАК «Народна Воля»

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!