Газета по-надвірнянськи
 

Істебня і Делятин – відтепер партнери

5 січня 2012, 11:34 | Рубрика: Влада, Духовність Версія для друку Версія для друку 828 переглядів

Міцнішають партнерські стосунки між Україною та Польщею. Услід за Надвірною та Прудніком, котрі є містами-побратимами, підписали угоду про співробітництво смт. Делятин та ґміна Істебна, що входить у Цешинський повіт Сілезького воєводства.

На українській землі привітали гостей учні делятинських шкіл та вокальні колективи «Черлені пацьорки» і «Рушничок». Цим договором два селища прагнуть встановити та розвивати партнерські стосунки, зокрема, у галузях культури, освіти, спорту і туризму.

З нашої сторони на підписання угоди завітали заступники: голови РДА Богдана Ковалюк та районної ради Іван Степник, Делятинський селищний голова Михайло Косило, із польської – голова ради Ян Газур та заступник війта ґміни Істебна Генріх Газуряк.

Договір про співпрацю відкриває можливості для обміну досвідом, зближенню людей, сприятиме усім формам співробітництва, зі сфери спільних інтересів та взаємного розуміння. У галузі освіти заохочуються взаємні візити дітей та молоді. Ознайомлюватимуть із культурою, історією та традиціями обох суспільств і громад, спільно організовуватимуть культурні та мистецькі заходи.

Наш. кор.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!