Газета по-надвірнянськи
 

Колядуймо дзвінкіше!

20 січня 2012, 13:03 | Рубрика: Духовність Версія для друку Версія для друку 928 переглядів

Головний розподільник-«береза» цьогорічної розколяди у Ланчинському центрі дитячої та юнацької творчості – організатор культмасової роботи Наталія Андрейчук. Вона по черзі запрошувала на святкову сцену селищного Народного дому колядницькі гурти із навколишніх сіл. Того святкового Меланчиного дня, перед Старим Новим роком, близько двох годин із дитячих уст лилися традиційні й рідкісні, народні та авторські, різного жанру і стилю різдвяні наспіви з Білих і Чорних Ослав, Чорного Потоку, Красної, Добротова, Ланчина і Саджавки.

На жаль, неповний глядацький зал був здивований мелодійною колядкою «Дзвони дзвонять» на слова М. Дац­ка та народною «Ой лелія, лелія» у виконанні ансамблю добротівських дівчат «Калинонька», яким опікується пристрасний шанувальник українських традицій, незмінний учасник щорічної обласної розколяди в Івано-Франківську Василь Менів. Добре зауважив у привітальному слові Ланчинський парох УГКЦ о. Василь Іванюк, що у минулі атеїстичні часи колядували масовіше й щедріше.

Колядники з Білих Ослав із керівниками сестрами Оксаною Чуревич та Світланою Лейб`юк

Колядники Ланчинського ЦДЮТ – педколектив зі своїми вихованцями разом із директором Ярославою Недашківською

Добрим уроком для молоді став виступ жіночого гурту «Надвечір`я» Ланчинського Народного дому з його директором Василем Цюраком.

Насамкінець заколядували педагогічні працівники й вихованці Ланчинського центру дитячої та юнацької творчості разом зі своїм керівником Ярославою Недашківською. До речі, кілька днів раніше ці колядники ходили з колядою від хати до хати містечка над Прутом, до своїх друзів, знайомих, ветеранів війни та визвольних національних змагань 50-их років ХХ ст., учителів, пенсіонерів.

Василь ЛЕВИЦЬКИЙ,

член НСЖУ,

с. Білі Ослави.

Світлини автора.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!