Газета по-надвірнянськи
 

Музичні миттєвості грудня

5 січня 2012, 11:28 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 784 переглядів

Які короткі похмурі грудневі дні у природі, і якими насиченими були у Надвірнянській дитячій музичній школі. Грудень 2011 року відзначився для нашого закладу багатьма цікавинками та подіями.

Насамперед, 13 грудня відбувся відбірковий тур вокального конкурсу «Пісенне коло». Школа, як музичний вулик, забриніла дитячим співом, творчим хвилюванням, розмаїттям вишиванок. Автором ідеї, організатором цього конкурсу стала молода, талановита вчителька Олена Сільчук. Учасники виступали у трьох вікових категоріях і відповідно до вимог виконували дві українські пісні (одну з них без супроводу). Учительське журі із 30 виконавців відібрало найдостойніших на заключний тур у квітні 2012 року. Особливо вдалі виступи Оксани Пинчук, Софії Будзак, Лесі Карпінець, Елеонори Банькової, Євгенії Якобенчук, Валентини Іваніцької.

Цікавою формою роботи, яку люблять батьки і діти, є тематичні звіти класів окремих викладачів. «Пісня – це коли душа сповідається» – цей відомий вислів Г. Тютюнника став основним лейтмотивом звіту класів викладачів відділу народних інструментів Юлії Удод та Світлани Войсович. Викладачі відділу фортепіано Ірина Кисляк та Ірина Капніна разом зі своїми учнями підготували і провели звіт, в основі якого твори сучасних композиторів з Івано-Франківська Богдана Шиптура та Яни Бобалік. Найяскравіший творчий звіт викладачів струнно-смичкового відділу Оксани Олексин та Наталії Сенів «Танець поєднує час». Артистичні виступи учнів доповнювали змістовні характеристики ведучої свята та відеоролики танців різних епох. Вальси, мазурки, коломийки, бугі-вугі звучали у виконанні Яни Чернець, Стелли Воробець, Яни Вирстюк, Анжеліки Цигури та інших дітей. На завершення свята викладачі-скрипалі у супроводі концертмейстера Ірини Шкрум подарували слухачам чуттєве танго.

23 грудня завідувач відділу духових та ударних інструментів Богдан Абрат провів тематичний урок з учнем-початківцем Михайлом Баюрчаком із використанням різних форм роботи, направлених на розвиток творчої ініціативи та бажання вчитися у маленького музиканта.

26 грудня на відділі теоретичних дисциплін відбулася інтелектуальна гра «Музичний калейдоскоп» серед учнів 6 класу. Викладачі відділу Антоніна Семаненко та Оксана Манівчук підготували цікаві тести з сольфеджіо та музичної літератури, намагаючись прищепити вихованцям прихильність до складних теоретичних предметів. Найкраще справились із завданнями Ольга Оманчук (І місце), Катерина Гладиш (II місце) та Вікторія Вінтоняк (III місце).

Кульмінацією «музичного грудня» став «Бал казкових героїв» для дітей працівників школи. Сценарієм та організацією свята опікувалась молода, творча особистість Уляна Морозова. Звучало багато музики, живого, щирого дитячого співу, цікавих зимових забав та конкурсів.

Надвірнянська дитяча музична школа живе яскравим музичним життям, має багато професійних здобутків та творчих задумів на майбутнє. Колектив школи намагається створити для дітей атмосферу комфортного навчання її величності МУЗИКИ.

Вікторія ВОЗНА,

заступник директора з навчально-виховної роботи Надвірнянської дитячої музичної школи.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!