Газета по-надвірнянськи
 

Михайло Вишиванюк доповів Президентові України про плани розвитку Прикарпаття на 2012 рік

20 січня 2012, 13:10 | Рубрика: Влада, Економіка, Новини Версія для друку Версія для друку 775 переглядів

Як повідомила прес-служба Президента України, 17 січня Віктор Янукович заслухав доповідь голови Івано-Франківської облдержадміністрації Михайла Вишиванюка про стан справ в Івано-Франківщині.

– Я доповів Главі держави про результати роботи Івано-Франківської ОДА у 2011 р. з виконання соціально-економічних завдань, що стояли перед областю, а також про плани ОДА в контексті завдань, які ставить Президент, і які озвучили на засіданні Комітету економічних реформ, – повідомив Михайло Вишиванюк після зустрічі з Президентом.

Йшлося, зокрема, про реалізацію в нашій області програми «Писанкове Прикарпаття». Голова ОДА повідомив, що у 2011 році в області провели роботи на 410 об’єктах соціально-культурного призначення – зроблено середні та капітальні ремонти, побудовано нові об’єкти. – Цю роботу ми плануємо продовжити, – наголосив Михайло Вишиванюк. Розповів, що торік багато уваги в Івано-Франківській області надали технічному переоснащенню медичних закладів, насамперед, придбанню медично-діагностичного обладнання.

Про плани на 2012 рік, що розпочався, голова ОДА, зокрема, зазначив: – В Івано-Франківщині розпочнеться реалізація програми з будівництва дитячих садків. У 2012 році у нас в планах – здати 68 дитячих садочків.

Прес-служба голови ОДА.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!