Газета по-надвірнянськи
 

На спорудження пам`ятника у Надвірній дозволу не надавали

20 січня 2012, 12:53 | Рубрика: Духовність Версія для друку Версія для друку 1,014 переглядів

Як поінформував перший заступник начальника інспекції Державного архітектурно-будівельного контролю (ДАБК) в Івано-Франківській області М. П. Дорошенко у листі від 28 грудня 2011 р. до жителя с. Пнів М. В. Плитуса, котрий звернувся в прокуратуру Надвірнянського району щодо законності встановлення пам`ятника воїнам-інтернаціоналістам на майдані Шевченка у Надвірній, дозвіл на його спорудження інспекція ДАБК не надавала. Зараз пам`ятник не будують.

Збираємо підписи

Згідно з рішенням громадсько-політичної ради Надвірнянщини (голова Ярослав Лесюк) № 47 від 28 грудня 2011 р. та рекомендацій-інформування про це рішення органів місцевого самоврядування розпочато збирання підписів жителів міста Надвірної на тему «ПРОТЕСТУЄМО проти спорудження пам`ятника воїнам-інтернаціоналістам в історичному центрі м. Надвірна на майдані Т. Г. Шевченка».

За інформацією, довідками, обговореннями звертайтесь щосереди о 17-ій год. у будинок міської «Просвіти» на засідання громадсько-політичної ради або за тел.: 7-69-90 – Азарія Пилип`юк; 097-876-25-05 –Ярослав Лесюк; 2-88-45 – Михайло Плитус.

Громадсько-політична рада Надвірнянщини.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!