- Народна Воля - http://volya.if.ua -

На спорудження пам`ятника у Надвірній дозволу не надавали

Posted By Модератор On 20.01.2012 @ 12:53 In Духовність | No Comments

Як поінформував перший заступник начальника інспекції Державного архітектурно-будівельного контролю (ДАБК) в Івано-Франківській області М. П. Дорошенко у листі від 28 грудня 2011 р. до жителя с. Пнів М. В. Плитуса, котрий звернувся в прокуратуру Надвірнянського району щодо законності встановлення пам`ятника воїнам-інтернаціоналістам на майдані Шевченка у Надвірній, дозвіл на його спорудження інспекція ДАБК не надавала. Зараз пам`ятник не будують.

Збираємо підписи

Згідно з рішенням громадсько-політичної ради Надвірнянщини (голова Ярослав Лесюк) № 47 від 28 грудня 2011 р. та рекомендацій-інформування про це рішення органів місцевого самоврядування розпочато збирання підписів жителів міста Надвірної на тему «ПРОТЕСТУЄМО проти спорудження пам`ятника воїнам-інтернаціоналістам в історичному центрі м. Надвірна на майдані Т. Г. Шевченка».

За інформацією, довідками, обговореннями звертайтесь щосереди о 17-ій год. у будинок міської «Просвіти» на засідання громадсько-політичної ради або за тел.: 7-69-90 – Азарія Пилип`юк; 097-876-25-05 –Ярослав Лесюк; 2-88-45 – Михайло Плитус.

Громадсько-політична рада Надвірнянщини.


Article printed from Народна Воля: http://volya.if.ua

URL to article: http://volya.if.ua/2012/01/na-sporudzhennya-pamyatnyka-u-nadvirnij-dozvolu-ne-nadavaly/

© 2010 Narodna Volya. Всі права застережено.