Газета по-надвірнянськи
 

Надвірнянці доєдналися до мітингу Об’єднаної опозиції в Києві

27 січня 2012, 11:47 | Рубрика: Влада, Політика Версія для друку Версія для друку 913 переглядів

22 січня, у День Соборності України, на Софійській площі у Києві Об’єднана опозиція оголосила Угоду про спільні дії. Участь у мітингу взяли близько 20 тисяч людей, серек яких 25 членів та прихильників політичної партії «Фронт Змін» із Надвірнянщини.

Після спільного молебню представників українських Церков та релігійних організацій за єдність України на мітингу виступили заступник голови партії ВО «Батьківщина» Олександр Турчинов, письменники Василь Шкляр і Дмитро Павличко, голова ВО «Свобода» Олег Тягнибок, лідери партій «Удар» Віталій Кличко та «Фронт Змін» Арсеній Яценюк. Опісля представники опозиційних сил  оголосили Угоду про спільні дії Об’єднаної опозиції України.

Єдині на Софійській площі – єдині і в державницькому поступі

У своєму виступі під час мітингу лідер «Фронту Змін» Арсеній Яценюк підкреслив, що опозиційні сили об’єднуються для того, аби після виборів 2012 року сформувати новий, справді український парламент. – Я вимагаю від влади чесності й цю вимогу ставлю в першу чергу до себе. Ми приведемо в Україну розум і чесність. Ми приведемо в Україну фаховість і відповідальність. Це наше надзавдання на кампанії 2012 року. Ми приведемо в Україну насправді український парламент. Проукраїнський, проєвропейський, для якого найвища цінність – це українець та Українська держава, для якого найвища цінність – це наше майбутнє.

– Символічним є те, що через 93 роки після проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки на Софійській площі столиці нашої Держави українці знову об’єдналися, щоби єдиною колоною йти на вибори. Приємно те, що пліч-о-пліч біля пам’ятника Богданові Хмельницькому стояли тисячі представників «Батьківщини» та «Фронту Змін», «Нашої України» та «Свободи», Народного Руху України та «Громадянської Позиції», інші представники політичних партій. Демократичні сили згуртувалися. Цього давно чекав український народ. І тепер наше спільне завдання – перемогти на виборах 2012 року та сформувати в Україні демократичний парламент, – наголосив голова Надвірнянської райорганізації «Фронту Змін» Василь Попович.

Василь Попович, Мирон Кисляк і Богдан Зеленчук із Надвірнянського «Фронту Змін» біля карти України, складеної із пазлів областей

Після мітингу багатотисячна колона людей разом із лідерами опозиції вирушила Володимирською вулицею з великим прапором України для покладання квітів до пам`ятників Михайлові Грушевському та Тарасові Шевченку.

Паралельно з урочистостями на Софійській площі на Майдані Незалежності проводили акцію зі складання карти України, співорганізатором якої виступила депутат Надвірнянської районної ради Марія Білінська. Суть акції в тому, що представники усіх областей України складали із пазлів  у вигляді областей загальну карту України, з`єднуючи їх в єдине ціле. Пазл Івано-Франківської області на загальну карту України прикріпили голова Надвірнянської районної ради Василь Попович і депутат Над­вірнянської міської ради Богдан Зеленчук.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!