Газета по-надвірнянськи
 

Народний депутат Василь Чуднов: «Верховна Рада України могла ввести мораторій на закриття україномовних шкіл, якщо б не амбіції опозиції»

20 січня 2012, 13:09 | Рубрика: Влада, Економіка Версія для друку Версія для друку 970 переглядів

Минулого тижня Верховна Рада України розглянула запропонований опозицією проект постанови № 8131 про мораторій на закриття шкіл з українською мовою навчання в адміністративно-територіальних одиницях, де такі навчальні заклади становлять менше половини від їх загальної кількості. На жаль, даний проект постанови не підтримали представники тієї ж таки опозиції, які вирішили прогуляти засідання.

Народний депутат України Василь Чуднов заявив: – Якщо б опозиція була представлена у повному складі, то проект постанови мав реальні шанси бути прийнятим, адже за нього проголосувало багато представників більшості, до числа яких відношуся і я. Багатослівність опозиції щодо захисту всього українського вже вкотре виявилась просто «мильною бульбашкою», а потім знову шукатимуть ворогів України!

До речі, проект закону про декриміналізацію 365-ї статті Кримінального кодексу, за якою засуджено Ю. Тимо­шенко, і через який фракція БЮТ-Батьківщина покинула зал засідань (відмова більшості включати його в порядок денний засідання ВРУ), був таки включений у порядок денний та розглянутий депутатами.

Довідка: За проект постанови № 8131 про мораторій на закриття шкіл з українською мовою навчання в адміністративно-територіальних одиницях, де такі навчальні заклади становлять менше половини від їх загальної кількості, проголосувало 6 регіоналів. Василь Чуднов в їх числі.

За повідомленням прес-служби народного депутата України Василя Чуднова.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!