- Народна Воля - http://volya.if.ua -

Не продавайте дітям цигарки і спиртне

Posted By Модератор On 13.01.2012 @ 11:26 In Здоров`я,Кримінал | No Comments

Значної актуальності набула проблема поширення тютюнопаління серед дітей. Як свідчить статистика, кожен десятий підліток, який скоїв злочин, знаходився в стані алкогольного сп’яніння.

11 липня 2009 р. набрав чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення регулювання відносин у сфері попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров`я населення», яким внесено зміни до статей 156,164-5 та 175-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обмеження споживання і продажу пива та слабоалкогольних напоїв» також внесено зміни до Кодексу України про адміністративні правопорушення, а саме до ст. 156, чим передбачено заборону продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв або тютюнових виробів особі, яка не досягла 18 років.

Міліція звертається з проханням неухильно дотримуватися чинного законодавства, не продавати пиво, алкогольні, слабоалкогольні напої та тютюнові вироби дітям. Адже кожен з нас відповідає за майбутнє. Продаючи спиртне та цигарки дітям, задумайтесь, що хтось може запропонувати закурити чи випити і Вашій дитині. І ніхто не може передбачити, що після цього може статися. Будьте особливо уважні в період Різдвяних свят!

Василь САВ`ЯК,

в. о. першого заступника начальника райвідділу УМВС, майор міліції.


Article printed from Народна Воля: http://volya.if.ua

URL to article: http://volya.if.ua/2012/01/ne-prodavajte-dityam-tsyharky-i-spyrtne/

© 2010 Narodna Volya. Всі права застережено.