Газета по-надвірнянськи
 

Представили нових керівників Надвірнянського держлісгоспу…

13 січня 2012, 11:44 | Рубрика: Влада Версія для друку Версія для друку 2,265 переглядів

У п’ятницю, 5-го січня трудовому колективу державного підприємства «Надвірнянське лісове господарство» представили нового директора Руслана Васильовича Осташука. Бажали йому успіхів у праці начальник обласного управління лісового та мисливського господарств Олексій Голубчак, голови райдержадміністрації Володимир Калічко і районної ради Василь Попович.

Олексій Голубчак подякував за працю Костянтинові Турчаку, багаторічному керівникові держлісгоспу. Новий рік для лісівників не буде простим, та потрібно результативно працювати і в таких непростих умовах. Він побажав Русланові Васильовичу виваженості у роботі та витримки. Голова РДА Володимир Калічко мовив про те, що найбільші лісові насадження у Надвірнянському районі біля сіл Бистриця та Зелена, тому територія діяльності держлісгоспу є немалою і відповідальність керівника при цьому лише посилюється. Голова районної ради Василь Попович, до речі, за професією лісівник, зазначив: – З одного боку, Ви легко порозумієтеся з колективом, бо в ньому є друзі, знайомі, наставники, з іншого – непросто, бо попереднім керівником був Костянтин Турчак, котрий усього себе віддавав лісові.

Руслана Осташука представляє Олексій Голубчак

Руслан Осташук народився 31 липня 1972 року у с. Зелена Надвірнянського району. Освіту здобув у Брянському технологічному інституті за спеціальністю «Лісове та садово-паркове господарство» (інженер лісового господарства). Працював у ДП «Надвірнянське лісове господарство»: на різних посадах у Максимецькому лісництві, начальником відділу лісового господарства. Очолював ДП «Івано-Франківське лісове господарство».

…і районного управління юстиції та реєстраційної служби

Із 27 грудня 2011 р. згідно з наказом Міністерства юстиції України від 23 грудня 2011 р. начальником Надвірнянського районного управління юстиції призначений Ільків Юрій Ярославович, який раніше працював заступником начальника Калуського міськрайонного управління юстиції-начальником міського відділу державної виконавчої служби.

Попередній керівник Левкун Ярослав Антонович (депутат районної ради) переведений начальником відділу примусового виконання рішень державної виконавчої служби Головного управління юстиції в Івано-Франківській області.

Керівники районної влади Володимир Калічко і Василь Попович та начальник головного управління юстиції в області Василь Кавацюк вітають з призначенням Юрія Ільківа та Михайла Греська (зліва направо)

Із 29 грудня 2011 р. згідно з наказом Державної реєстраційної служби України від 27 грудня 2011 р. начальником новоствореної реєстраційної служби Надвірнянського районного управління юстиції призначено Греська Михайла Івановича. Він свого часу очолював Надвірнянський райвідділ УМВС, працював на відповідальній посаді в обл­управлінні МВС.

12 січня колективові районного управління юстиції та керівникам установ, організацій, відділів і управлінь РДА представив новопризначених керівників і вручив відповідні накази начальник Головного управління юстиції в Івано-Франківській області Василь Кавацюк. Обидвом керівникам від імені районної влади вручили по букетові квітів, зазначивши, що це є своєрідним авансом за майбутню працю.

Юрія Ільківа та Михайла Греська з призначенням привітали голова РДА Володимир Калічко і голова районної ради Василь Попович, котрі наголосили, що зараз люди потребують уважного, ретельного, людяного ставлення до їх запитів і життєвих проблем. Тому районна влада розраховує на сумлінну працю й організаторські здібності новопризначених керівників і співпрацю у рамках чинного законодавства. Одне з першочергових завдань – виважене і взаємоприйнятливе рішення про передачу містечка Делятинського гарнізону у власність територіальних громад району.

Інф. «НВ».

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!