Газета по-надвірнянськи
 

Розпочали деклараційну кампанію

13 січня 2012, 11:26 | Рубрика: Економіка Версія для друку Версія для друку 704 переглядів

На виконання вимог ст. 67 Конституції України та розділу IV Податкового кодексу України, з 1 січня 2012 р. розпочата кампанія декларування доходів громадян, отриманих протягом 2011 р., яка триватиме до 1 травня 2012 р.

Річну декларацію про майновий стан і доходи надають громадяни-платники податку, які протягом звітного року отримували оподатковувані доходи, що не підлягають оподаткуванню із джерела виплати.

Декларацію подавати в ДПІ за місцем проживання громадян при отриманні у звітному році доходів: у вигляді спадщини та подарунків; від здійснених операцій з інвестиційними активами (продаж цінних паперів, корпоративних прав та інше); іноземних доходів; від надання майна в оренду фізичним особам; у вигляді виграшів; як додаткове благо; при отриманні протягом календарного року доходів, що виплачувались платнику податків двома або більше податковими агентами, і при цьому загальна сума такого доходу за будь-який календарний місяць перевищувала десятикратний розмір мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного податкового року (9410 грн.); інших доходів, які не були оподатковані протягом року за місцем виплати доходу.

Громадяни також можуть подати декларацію з метою отримання податкової знижки.

Обов’язок платника податку щодо подання податкової декларації вважається виконаним, якщо він отримував доходи винятково від податкових агентів (крім випадків, прямо передбачених Податковим кодексом).

Консультація за тел. 2-22-79, кабінети 11, 14 та 5.

Відділ оподаткування фізичних осіб ДПІ в Надвірнянському районі.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!