- Народна Воля - http://volya.if.ua -

Шановні надвірнянці!

Posted By Модератор On 27.01.2012 @ 11:47 In Влада,Духовність | No Comments

На відзначення Дня пам’яті Героїв Крут районна державна адміністрація спільно з громадськістю району проводить такі заходи:

У всіх населених пунктах району – покладання квітів та вінків до Могил борцям за волю України, пам’ятників видатним історичним особам.

У всіх навчальних закладах та установах культури району проведуть тематичні уроки, виховні години, книжкові та мистецькі виставки, присвячені Дню пам’яті Героїв Крут.

У районному будинку культури у п`ятницю, 27 січня о 15-ій год. відбудуться урочистості з нагоди відзначення Дня пам’яті Героїв Крут.

О 16.20 год. цього ж дня – факельна хода від майдану Шевченка у Надвірній до Могили борцям за волю України, де о 16.30 год. відбудеться поминальна панахида за загиблими Героями Крут.

О 17-ій год. – завершення урочистостей присвячених Дню пам’яті Героїв Крут ходою від Могили борцям за волю України до майдану Шевченка.

Усіх небайдужих краян запрошуємо до участі в урочистостях та просимо взяти з собою поминальні свічки, щоб запалити їх за упокій душ юних українців, які загинули під Крутами.


Article printed from Народна Воля: http://volya.if.ua

URL to article: http://volya.if.ua/2012/01/shanovni-nadvirnyantsi/

© 2010 Narodna Volya. Всі права застережено.