Газета по-надвірнянськи
 

Школярі із Миколаївщини колядували у Ланчині

13 січня 2012, 11:47 | Рубрика: Влада, Духовність, Свята, Україна Версія для друку Версія для друку 947 переглядів

Із 5 по 9 січня ц. р. група школярів із Миколаївщини прибула на Різдво у наш Прикарпатський край, де не вмирають одвічні християнські традиції, прославляють новонародженого Христа дзвінкою колядою і гостинно приймають усіх колядників.

Традиційно гостинно зустрів юних миколаївчан Ланчин. Жителі цього селища запросили до своїх осель по декілька дітей, давши їм змогу відчути радість Свят-вечора і возвеличення Спасителя. А ще гостям довірили важливу місію – їх ввели у склад журі для оцінювання конкурсу вертепів, який відбувся 8 січня у місцевому кафе «Ювіляр».

Переможці-вертепники прославляють народження Христа

Їх об`єднала спільна Коляда

У конкурсі взяли участь 6 вертепів. За кошти депутата обласної ради Володимира Поповича та депутатів районної ради від політичної партії «Фронт Змін» Василя Поповича, Юрія Голінея, Івана Забронського вручено винагороди переможцям: за І місце – 500 грн.; ІІ – 300 грн. і ІІІ – 200 грн., а також заохочувальні призи для інших учасників. Конкурсантів і гостей вшанували своєю присутністю депутат обласної ради Володимир Попович та депутатський корпус від ПП «Фронту Змін» на чолі з головою районної ради Василем Поповичем.

Незабутніми для юних гостей стали також спільні колядки, спонсоровані селищною радою екскурсії в Яремче та Коломийський Музей писанки. Деякі з них побували і на Буковелі, оцінивши мальовничість карпатської природи і сервіс для туристів.

Супроводжували дітей учителі української та російської мови. Відповідно й до поїздки залучили як україномовних, так і російськомовних учнів. Але ланчинці всіх прийняли однаково радо. Додому діти повертались також однаково окрилені Різдвяним духом, отримавши на пам`ять не лише сувеніри, а й заколядовані гроші.

Ланчинців запросили до Миколаївщини влітку, коли працюватиме оздоровчий табір.

Голова районної ради Василь Попович і Ланчинський селищний голова Михайло Іванюк щиро дякують усім, хто долучився до належного приймання і гостювання миколаївських дітей та їхнього різдвяного відпочинку, зокрема, ланчинцям Ользі Дутчак, Ларисі Балабан, Михайлові Іванюку, Андрію Романюку, Наталії Андрушко, Наталії Гриджан, Наталії Голіней, Мар`яні Климко, Галині Яремин, Ірині Яремин, Марії Коновалюк та Мар`яні Коновалюк.

Орися СПІВАК «Народна Воля»

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!