Газета по-надвірнянськи
 

Сьогодні десята сесія районної ради обговорить питання про районний бюджет на 2012 рік

5 січня 2012, 11:56 | Рубрика: Влада, Економіка Версія для друку Версія для друку 843 переглядів

Грудневі дні торік, особливо після прийняття Державного бюджету України на 2012 рік, стали для районної виконавчої влади, органів місцевого самоврядування напруженими щодо роботи над проектом районного бюджету на 2012 рік.

Третього січня на Дні депутата районної ради та на засіданнях постійних депутатських комісій попередньо обговорені матеріали 10-ї сесії районної ради. Головне і центральне питання значиться про прийняття районного бюджету. На Дні депутата, на якому головував голова районної ради Василь Попович, начальник фінансового управління РДА Михайло Обідняк доповів про проект районного бюджету на 2012 рік, який попередньо рекомендований колегією райдерж­адміністрації до розгляду на сесії районної ради.

Загальне враження й оцінка проекту в тому, що він буде напружений і нікого з основних розпорядників бюджетних коштів, ані із сільських, селищних, міської рад, інших установ та організацій, які частково фінансуються з районного бюджету, повністю не задовільняє.

Своєрідним місцем спотикання стало обговорення депутатами додатку № 5 до проекту районного бюджету про показники міжбюджетних трансфертів між районним бюджетом та іншими бюджетами на 2012 рік, тобто між бюджетами 31-ї територіальної громади району. Про це мовилось і на Дні депутата, і на засіданні бюджетної депутатської комісії з участю голови районної ради Василя Поповича і голови РДА Володимира Калічка. Усі погоджувались у тому, що нормативи щоденних відрахувань для сільських і селищних рад повинні як наймінімальніше різнитися.

А ще особливість проекту райбюджету в тому, що працівникам бюджетних організацій району на зарплату у 2012 р. коштів вистачить на неповних 11 місяців, тобто доведеться у цьому році звертатися до обласної влади та Уряду щодо доплати цих коштів. До цих пір наш район обходився, як мовиться, власними ресурсами.

Проект районного бюджету на 2012 р. та інші питання (про надання пільг реабілітованим громадянам, інвалідам 1-ї та 2-ї групи по зору, і дітям-інвалідам до 18 років по зору на 2012-2015 роки; про план роботи районної ради на 2012 р.) обговорені також на засіданні президії районної ради 4 січня ц. р.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!