Газета по-надвірнянськи
 

Створена робоча група

20 січня 2012, 13:17 | Рубрика: Влада, Економіка Версія для друку Версія для друку 824 переглядів

У середу, 18 січня, голова районної ради Василь Попович провів організаційне засідання робочої групи, яка відповідно до рекомендацій 10-ї сесії районної ради від 5 січня ц. р. з ініціативи начальника відділу освіти РДА, депутата районної ради Михайла Винника має вивчити питання щодо передачі приміщень шкільних котелень від КП «Теплокомуненерго» районної ради на баланс відділу освіти РДА.

У засіданні робочої групи, яку за дорученням сесії районної ради очолив Василь Попович, взяли участь голова РДА, депутат районної ради Володимир Калічко, перший заступник голови РДА Степан Іроденко, начальник головного управління ЖКГ ОДА О. Дерев’яненко, директор КП «Теплокомуненерго» Віктор Ягиш, директор «Руднєватеплоенерго» Василь Угринюк, начальник відділу освіти РДА Михайло Винник, голови постійних депутатських комісій районної ради Іван Забронський, Іван Микитюк, Володимир Павлюх, Микола Андрейчук, Ігор Білоган, Михайло Капак, а також депутат районної ради Юрій Голіней.

Голова районної ради Василь Попович звернувся з проханням до учасників робочого засідання під час розгляду та обговорення питання щодо передачі котелень першочергово дати відповідь щодо фінансової складової цього рішення, перспективи та гарантії якості обслуговування технологічного обладнання котелень, тепломереж, від чого залежатиме, чи буде тепло в школах району. При цьому не маємо права забувати, що більше сотні підготовлених працівників підприємства КП «Теплокомуненерго» не повинні залишитися без роботи.

Свою думку та побажання висловив начальник головного управління житлово-комунального господарства ОДА О. Дерев’яненко. Він аргументовано з посиланням на урядові програми та постанови закликав не приймати поспішних рішень. Таке важливе рішення, наголосив О. Дерев’яненко, необхідно приймати після проведення енергоаудиту, перевірки забезпечення технологічного обліку по кожній школі, зокрема, і тільки на підставі аналізу і порівняння знайти правильне рішення.

Голова РДА Володимир Калічко висловився, що головне завдання робочої групи бачить у пошуку шляху здешевлення гігакалорії та в пошуку альтернативи дорогому газу. Своє бачення вирішення питання та пропозиції висловили начальник відділу освіти Михайло Винник, директор КП «Теплокомуненерго» Віктор Ягиш, голови постійних депутатських комісій районної ради Михайло Капак, Іван Забронський, Микола Андрейчук, Ігор Білоган, Володимир Павлюх, Іван Микитюк.

Як підсумок, учасники робочої групи прийняли рішення, щоб з участю спеціалістів управління капітального будівництва та житлово-комунального господарства РДА, відділу освіти РДА, комунального підприємства «Теплокомуненерго», а також спеціаліста головного управління ЖКГ ОДА та представників РДА і районної ради підготувати економічно-технічне обґрунтування з даного питання і за результатами та висновками фахівців обговорити його на наступному засіданні робочої групи для прийняття обґрунтованого та виваженого рішення.

За інформацією виконавчого апарату районної ради.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!