Газета по-надвірнянськи
 

У Заріччі потерпають від кору

27 січня 2012, 11:41 | Рубрика: Влада, Здоров`я Версія для друку Версія для друку 824 переглядів

Перший заступник голови райдержадміністрації Степан Іроденко 23 січня ц. р. провів засідання районної протиепідемічної комісії за участі представників медицини, санітарної служби, освіти, керівників найбільших закладів освіти району.

Як повідомила завідувач епідеміологічного відділу райсанепідемстанції Оксана Павлюк, за станом на 23 січня в районі зареєстровано 43 випадки захворювання на кір. Найбільше випадків цієї недуги – у с. Заріччя. Тому постановою головного санітарного лікаря району навчання дітей у школі та перебування в дошкільному закладі тимчасово припинені.

Керівникам навчальних закладів наголошено про негайне проведення додаткових обстежень учнів та працівників закладів, а також про негайне звернення до лікарів у випадку підозри захворювання на кір. Керівникам медицини та санітарної служби спільно зі ЗМІ доручено провести всебічну профілактичну роз`яснювальну роботу з жителями району. Комісія рекомендувала голові РДА додатково виділити кошти на закупівлю лікарських та профілактичних засобів для попередження розповсюдження кору в районі.

Інф. РДА.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!