Газета по-надвірнянськи
 

Вбиті самки козулі і дикої свині на совісті лоєвських браконьєрів

13 січня 2012, 11:42 | Рубрика: Кримінал, Трагедії Версія для друку Версія для друку 1,090 переглядів

12 січня серед білого дня група браконьєрів-жителів села Лоєва на території Надвірнянського лісництва ДП «Надвірнянське лісове господарство» у лісопарковій частині зеленої зони навколо м. Надвірна вчинила зухвале злодіяння – вбила з вогнепальної зброї одну особину (самку) козулі європейської та одну особину самки дикої свині.

Факт розгнузданого браконь­єрства виявили і припинили працівники Надвірнянського райвідділу УМВС з участю працівників лісової охорони ДП «Надвірнянське лісове господарство». Лісгоспові завдано збитків на 18 тис. грн. Медекспертиза при розтині тіла козулі виявила два ембріони майбутніх плодів – ненароджених козуленят. Тому сума збитків збільшилась ще на 8 тис. грн., тобто сумарно збитки сягнули 26 тис. грн.

Не дивлячись на те, що мисливська мораль не дозволяє вбивати самок звірів, браконьєри на це не зважили. Цей злочин вчинено у заборонений для полювання час усупе­реч Законові України «Про мисливське господарство та полювання».

За цим фактом проводиться перевірка та вирішується питання про порушення кримінальної справи за ст. 248 Кримінального кодексу України.

Ярема БАЙДА,

районний мисливствознавець Надвірнянського району.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!