Газета по-надвірнянськи
 

Всенародна спільна молитва за Україну 22 січня у День Соборності

20 січня 2012, 13:15 | Рубрика: Духовність Версія для друку Версія для друку 775 переглядів

Низка християнських організацій та політичних партій України звернулися до всіх українців із закликом провести 22 січня о 14-й годині на головних майданах міст та сіл Всенародну Спільну Молитву.

Організатори вірять, що цей день завдяки спільній молитві стане ще й святом Духовного Єднання українців. Представники християнських організацій просять приєднатися до акції усі релігійні і світські громади. А тих людей, які з поважних причин не зможуть вийти на майдан, вони закликають помолитися у цей час вдома, в дорозі, у лікарні.

Ініціатива проведення цієї молитви виходить від Глави УГКЦ Патріарха Святослава Шевчука. Зокрема, у Києві екуменічний молебень відбудеться 22 січня о 18:00 год. у храмі святого Василія Великого УГКЦ. Під час спільної молитви зі зверненнями виступлять Патріарх Святослав Шевчук, Апостольський Нунцій в Україні архієпископ Томас Едвард Ґалліксон, архієпископ Києво-Житомирської дієцезії РКЦ Петро Мальчук, духовенство православних та протестантських Церков.

Вперше Тиждень молитов за єдність християн відбувся у 1968 році.

Отож, уже 44-ий рік поспіль християни усієї Європи будуть разом молитись під час Тижня молитов за єдність християн, який організовує спільна робоча група Всесвітньої Ради Церков та Папська Рада для сприяння єдності між християнами.

Цьогорічна тема Тижня молитов за єдність: «Всі ми перемінимось Перемогою Господа нашого Ісуса Христа» взята з листа апостола Павла до Корінтян (1 Кор. 15:51-58).

За повідомленням газети «Нова Зоря».

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!