Газета по-надвірнянськи
 

Вирішила громадсько-політична рада

27 січня 2012, 11:16 | Рубрика: Духовність Версія для друку Версія для друку 879 переглядів

25 січня ц. р. відбулося чергове засідання громадсько-політичної ради Надвірнянщини, в роботі якої взяли участь 16 членів ради.

На порядку денному – обговорювання питань: план роботи ради на 2012 рік; про попередні результати збору підписів протесту проти будівництва в історичній частині Над­вірної на майдані Т. Шевченка пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам; участь координаційної ради у святкуванні Дня пам’яті героїв Крут; організаційні питання; відкритий діалог із начальником управління праці та соціального захисту населення РДА Андрієм Креховецьким; різне.

Голова ради Ярослав Лесюк проінформував присутніх про напрямки роботи ради на 2012 рік та по збору підписів членами координаційної ради щодо протесту проти будівництва в історичному центрі м. Надвірна на майдані Т. Г. Шевченка пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам. За станом на 25 січня ц. р. члени ради зібрали 651 підпис. Найближчим часом має відбутися «круглий стіл» за участі голів Надвірнянських міської, районної рад, райдерж­адміністрації, воїнів-інтернаціоналістів, громадських, партійних організацій та громади м. Надвірна щодо мож­ливого погодження нового місця для будівництва даного пам’ятника за результатами громадських слухань та опитувань громади міста Надвірна.

Координаційна рада розглянула ряд організаційних питань. Зокрема, обрано секретарем ради Любов Кіпещук, її заступником – Олександру Волинську. Заступником голови ради обрано Олексія Заведюка. Загальними організаційними питаннями опікуватиметься Іван Бойко.

Відверта і щира розмова відбулась між членами координаційної ради з начальником управління праці та соціального захисту населення РДА Андрієм Креховецьким, який проінформував членів ради про напрямки роботи управління, здобутки та проблеми, відповів на багаточисельні запитання членів ради, які стосуються нових змін у законодавстві та виступив із побажаннями більш плідної спільної роботи з громадою. Зокрема, він наголосив, що в районі на даний час налічується 545 дітей-інвалідів і потрібно цим дітям створити відповідні умови – створити центр оздоровлення дітей-інвалідів. Для цього потрібні приміщення та відповідні кошти як з районного, так і Державного бюджетів.

За результатами обговорень громадсько-політична рада Надвірнянщини вирішила звернутися до голів РДА та районної ради з рекомендацією знайти можливість у вирішенні з приміщенням  для центру оздоровлення дітей-інвалідів та передбачити шляхи додаткового  фінансування ремонтних робіт на 2012 рік згідно з додатковими розрахунками. Для закупівлі канцтоварів, оновлення оргтехніки та її складових виділено певні кошти з районного бюджету, але для повного забезпечення додатково потрібно ще як мінімум 45-50 тис. грн.

Голова ради старійшин Надвірнянського району Богдан Ємчук запропонував підтримати ряд звернень до голів Надвірнянської міської, районної рад та Надвірнянської РДА, Івано- Франківської ОДА, керівництва ПАТ «Укр­нафта» щодо передачі клубу нафтовиків на вул. Шептицького у Надвірній громаді м. Надвірна; обвідного  річкового каналу навколо м. Надвірна, з метою запобігання затоплень під час повеней значної частини територій міста та ремонту пустуючого багатоповерхового приміщення школи-інтернату з метою їх облагородження та передачі їх у вигляді житла дітям-круглим сиротам.

За інформацією громадсько-політичної ради Надвірнянщини.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!