Газета по-надвірнянськи
 

«Я знаю свої права…»

13 січня 2012, 11:35 | Рубрика: Духовність Версія для друку Версія для друку 930 переглядів

Діти – найдорожче, що є в нашому житті. Для того, щоб їхнє дитинство стало безтурботним, ми докладаємо багато зусиль. Усі країни світу, окрім США та Сомалі, ратифікували Конвенцію про права дитини, котру Генеральна Асамблея ООН прийняла 20 листопада 1989 р., в Україні набула чинності 27 вересня 1991 р. З нагоди її прийняття в актовому залі Пасічнянської ЗОШ І-ІІІ ст. відбулася гра-конкурс клубу веселих і кмітливих (КВК) «Я знаю свої права…». ЇЇ організували служба у справах дітей РДА та відділ у справах сім`ї, молоді та спорту РДА.

На турнір завітали п`ять учнівських команд: «Праволюби» із Бистриці, «Соняхи» із Биткова, «Велика різниця» із Зеленої, «Валенція» із Пнів`я та команда-господар «Ділові люди». Привітання, під час якого довелося обгрунтувати свою назву та розповісти про свій навчальний заклад, відкрило свято гумору в актовому залі Пасічнянської ЗОШ І-ІІІ ст. Прекрасно розпочали вихованці Бистрицької ЗОШ І-ІІІ ст. жартами про насущні проблеми свого господарювання і полонили глядачів піснею. До наступного конкурсу «Розминка» найкраще підготувалися учні Зеленської ЗОШ І-ІІІ ст., котрі у мініатюрах відтворили права дітей.

Зеленчани-переможці щасливі, бо вони знають свої права

Акторську майстерність учасники продемонстрували під час двох останніх конкурсів «Капітанському» та «Домашньому завданні». На сцену вийшли неформальні горяни, директор італійської школи. А міністр освіти (виконання Пнівської ЗОШ І-ІІІ ст.) пересувався із захисним екраном… від квітів (тут прямолінійний натяк на недавній випадок столичної студентки з міністром). Школярі зі сцени прохали завершити газифікацію Пасічної та добудувати Битківську ЗОШ І-ІІІ ст. № 1.

Церемонію нагородження провели члени журі – начальники служби у справах дітей РДА Марія Сметанюк та відділу внутрішньої політики та зв`язків із громадськістю РДА Тарас Дем`янчук. У запеклій боротьбі перемогла команда Зеленської ЗОШ І-ІІІ ст. Гасло їхнього виступу стосується кожної дитини України – вони прагнуть бути щасливими.

Василь ІВАСЮК.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!