Газета по-надвірнянськи
 

Юрій Дерев’янко: Об’єднання опозиції стало найвизначнішою позитивною подією з часу Помаранчевої революції

27 січня 2012, 11:45 | Рубрика: Влада, Політика Версія для друку Версія для друку 814 переглядів

Підписання Угоди про спільні дії об’єднаної опозиції стало найвизначнішою позитивною подією політичного життя України з часів Помаранчевої революції. Про це в інтерв’ю журналістам заявив учасник урочистого мітингу у неділю, 22 січня, під час відзначення Дня Соборності України на Софійській площі у Києві депутат Івано-Франківської обласної ради від політичної партії «Фронт Змін» Юрій Дерев’янко.

– Лідери опозиційних сил змогли переступити через свої особисті амбіції і знайшли сили, щоб об’єднатися заради побудови кращого майбутнього нашої держави. Усі політичні партії, яким небайдужий завтрашній день і доля України та наших дітей, долучилися до об’єднаної опозиції. Це – найвизначніша позитивна подія у новітній історії України з часів Помаранчевої революції, – підкреслив Юрій Дерев’янко.

За його словами, об’єднана опозиція має на меті не лише проведення виборів до Верховної Ради України у мажоритарних округах за принципом: один округ – один кандидат від об’єднаної опозиції й інших узгоджених дій для того, щоб Україна отримала парламент із демократично обраною більшістю, але й привести у парламент політиків нової якості, які, проводячи проукраїнську, проєвропейську політику, будуть здатні здійснити справжні зміни в державі.

– Маємо погоджений план дій щодо спільних перших кроків об’єднаної коаліції демократичних сил, – наголосив Юрій Дерев’янко.

Нагадаємо, що 22 січня 2012 року, у День Соборності та Свободи України Об’єднана опозиція підписала Угоду про спільні дії. Підписання документу відбулося під час урочистого мітингу на Софійській площі у Києві, в якому взяли участь майже 20 тисяч людей.

Угоду підписали: лідер партії «Фронт Змін» Арсеній Яценюк, заступник голови партії ВО «Батьківщина» Олександр Турчинов, голова ВО «Свобода» Олег Тягнибок, голова партії «Удар» Віталій Кличко, лідери та представники інших опозиційних сил.

Ганна КАЗЮК.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!