Газета по-надвірнянськи
 

Заяви фракцій ВО «Батьківщина» та ВО «Свобода»

27 січня 2012, 11:40 | Рубрика: Влада, Політика Версія для друку Версія для друку 810 переглядів

Заява фракції ВО «Батьківщина» у Надвірнянській районній раді

Нинішня влада в Україні на чолі з Президентом В. Януковичем за період свого керівництва країною продемонструвала повну неготовність та неспроможність до ефективної роботи як задля покращення рівня життя простих громадян, так і в питанні інтеграції України у світове співтовариство. Обіцяне Президентом «покращення життя вже сьогодні» виконано виключно для найближчого кримінально-олігархічного оточення Президента та верхівки партії регіонів, у той час як вся країна котиться в провалля злиднів. Багаті стають багатшими, а бідні – біднішими. Так звані реформи вже поставили на межу виживання десятки мільйонів простих українців. Крім того, анонсовані владою медична, освітня та земельна реформи призведуть до закриття медичних та освітніх закладів, звільнення десятків тисяч працівників, обезземелення мільйонів українських селян і передачі землі олігархам та іноземцям.

Останні дії влади, спрямовані на знищення системи соціальних гарантій і пільг учасникам ліквідації аварії на ЧАЕС, «дітям війни», учасникам бойових дій в Афганістані, інвалідам змусили вийти на акції протесту десятки тисяч простих громадян.

Охоплений страхом перед цими акціями режим вдається до щораз брутальніших спроб придушення їх, використовуючи проти людей похилого віку, інвалідів, жінок міліцейський спецназ. Це вже призвело до смерті людини, десятки постраждали.

Політичні репресії проти лідерів опозиції, цензура і тиск на засоби масової інформації, свідчать про намагання нинішньої влади встановити в Україні тоталітарний режим.

Подальше перебування В. Януковича на посаді Президента та діяльність пропрезидентської парламентської більшості створюють дедалі більшу загрозу національній безпеці, самому існуванню України як незалежної держави.

Тому, ми, депутати районної ради, вимагаємо:

1. Негайної відставки Президента України В. Януковича та розпуску Верховної Ради України.

2. Проведення демократичних дострокових виборів Президента України та Верховної Ради України.

Голова фракції Ігор ПИСКЛИНЕЦЬ.

Заява фракції ВО «Свобода» у Надвірнянській районній раді щодо вироку Юлії Тимошенко

Депутатам Надвірнянської районної ради

Вирок судді Печерського суду міста Києва про засудження Юлії Ти­мошенко до 7 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади у владі на 3 роки є найочевиднішим доказом вибіркового правосуддя та того, що Україна стала на шлях авторитаризму.

Суд, який, порушуючи українське законодавство, не врахував жодні аргументи сторони захисту, не може вважатись об’єктивним та неупере­дженим, а відповідно його рішення не є справедливим.

ВО «Свобода» завжди критично відносилася до політика Юлії Тимошенко. Однак, розцінює її засудження як показовий сигнал всім політично-активним громадянам щодо реального ставлення влади до інакомислення та опозиції.

Засудження Юлії Тимошенко свідчить, що влада в Україні перестала бавитися у фасадну демократію, а Україна стрімко наближається до білоруського варіанту. Тимчасова окупаційна адміністрація Януковича відкрито продемонструвала те, що було зрозуміло давно – процес над Тимошенко вийшов за межі правової площини і має виключно політичний характер.

Справа Юлії Тимошенко є доказом того, що верховенство права та інструменти демократії перестають працювати в Україні, а тому голов­ним завданням всіх організацій та партій, незалежно від ідеологічного спрямування, повинна стати боротьба за відновлення демократичних свобод громадян.

У зв’язку із цим ми звертаємось до української спільноти з вимогою відкрито засудити дії української влади та до українських політичних сил і громадян – із закликом протистояти авторитарним тенденціям та відстоювати свої права та свободу усіма доступними законними методами!

Заяву фракції ВО «Свобода» в Над­вірнянській районній раді просимо підтримати сесією Надвірнянської районної ради та опублікувати її в засобах масової інформації.

З повагою

голова фракції ВО «Свобода» Надвірнянської районної ради Андрій КРИЦЬКИЙ.

 Обидві заяви оприлюднені на десятій сесії районної ради 5 січня 2012 року

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!