Газета по-надвірнянськи
 

Допомогли танцюристам центру дитячої та юнацької творчості у Ланчині

24 лютого 2012, 12:11 | Рубрика: Духовність Версія для друку Версія для друку 846 переглядів

Юрій Дерев’янко, депутат облради (політична партія «Фронт Змін»), подарував центру дитячої та юнацької творчості комплекти взуття для покращення роботи танцювального гуртка та їхнього естетичного вигляду.

Незважаючи на те, що за вікном справжня карпатська зима і школи закриті, діти всеодно приходять сюди на заняття. Центр дитячої та юнацької творчості добре відомий у місцевому регіоні, адже він охоплює 17 шкіл Ланчинського куща – Чорних Ослав, Делятина, Красної, Середнього Майдана, Добротова, Саджавки та ін. Працює 73 різнопрофільні гуртки.

Юрій Дерев`янко, керівник танцювального гуртка Уляна Тимінська, директор Ярослава Недашківська та танцювальний ансамбль «Сонечко»

Дуже яскравим та надзвичайно талановитим є танцювальний колектив «Сонечко». Створений 6 років тому він може пишатися своїми здобутками. Діти вже виступали на сценах Львова, Києва, де зайняли третє призове місце. У Харкові – золоті призери й отримали перше та друге місця. А нещодавно повернулися із Чехії, де у Празі стали третіми. Здібні школярі побували у Відні, Берліні, Тепліце та інших столицях і містах Європи.

Проте основною проблемою для них залишалася відсутність танцювального взуття. Через таку прикрість діти не могли досягати ще вищих вершин, хоча заслуговують на це, переконують педагоги. На цю проблему і відгукнувся Юрій Дерев’янко, який закупив колективові сценічні чобітки та босоніжки. Тепер юні аматори мають взуття для різних видів танцю, даючи «лиха закаблукам» на малих і великих сценах України, Європи і світу.

Ганна КАЗЮК.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!