Газета по-надвірнянськи
 

Голови Тернопільської, Львівської та Івано-Франківської облрад вимагають негайного звільнення українофоба Д. Табачніка з посади міністра освіти, науки, молоді та спорту

24 лютого 2012, 12:09 | Рубрика: Влада, Духовність, Політика Версія для друку Версія для друку 744 переглядів

Голови Тернопільської, Львівської та Івано-Франківської обласних рад Олексій Кайда, Олег Панькевич та Олександр Сич висловили своє обурення новою ініціативою Дмітрія Табачніка зменшити в школах кількість уроків української мови і літератури та пропози­цією скасувати предмет «Історія України».

Міністерство освіти, науки, молоді та спорту на чолі з Д. Табачніком стало епіцентром втілення стратегії знищення української ідеї у найважливішій суспільній сфері – освітній. Останні підкилимні домовленості з підготовки плану знищення підвалин національної самобутності українського народу – яскраве і безапеляційне тому підтвердження. Українофоб Табачнік відкрито і показово взявся зруйнувати духовні основи нашої держави – її мову та історію. Такий українофоб не має ні юридичного, ні морального права керувати українською освітою, – заявили свободівці-голови обласних рад у відповідь на ці плани.

І якби в країні була патріотична влада, то вона б не дала жодного шансу з’явитися на державних посадах подібним україноненависникам, а в разі бодай планів замаху на національну ідею швидко дала би адекватну оцінку таким діям.

Свободівці-голови обласних рад вимагають негайного звільнення українофоба Дмітрія Табачніка з посади міністра освіти, науки, молоді та спорту, зазначено у заяві прес-служби Івано-Франківської обласної організації ВО «Свобода».

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!