Газета по-надвірнянськи
 

І «штучна нирка» лікуватиме краян

3 лютого 2012, 12:56 | Рубрика: Влада, Здоров`я Версія для друку Версія для друку 849 переглядів

За інформацією начальника управління охорони здоров`я ОДА Миколи Олінійчука, у цьому році для потреб Надвірнянської цент­ральної райлікарні за кош­ти обласного бюджету прид­бають апарат гемодіалізу («штучна нирка»).

З метою вивчення необхідності виділення коштів з районного бюджету для облаштування відповідного приміщення для цього медобладнання та забезпечення його роботи у центральній районній лікарні побували голова районної ради Василь Попович і голова РДА Володимир Калічко. Лише для забезпечення функціонування згаданого обладнання щорічно потрібно не менше 300 тис. грн., не враховуючи коштів на ремонт приміщення для нього. Зараз із нашого району майже два десятки жителів користуються послугою апарату штучної нирки в Івано-Франківській обласній клінічній лікарні.

Керівники району з участю головного лікаря центральної райлікарні Ярослава Ісопенка ознайомились також із ходом ремонтних робіт у приміщенні пологового будинку. При умові передбаченого кошторисом фінансування у цьому році зможуть відкрити оновлений відремонтований пологовий будинок.

Вл. інф.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!