- Народна Воля - http://volya.if.ua -

І «штучна нирка» лікуватиме краян

Posted By Модератор On 03.02.2012 @ 12:56 In Влада,Здоров`я | No Comments

За інформацією начальника управління охорони здоров`я ОДА Миколи Олінійчука, у цьому році для потреб Надвірнянської цент­ральної райлікарні за кош­ти обласного бюджету прид­бають апарат гемодіалізу («штучна нирка»).

З метою вивчення необхідності виділення коштів з районного бюджету для облаштування відповідного приміщення для цього медобладнання та забезпечення його роботи у центральній районній лікарні побували голова районної ради Василь Попович і голова РДА Володимир Калічко. Лише для забезпечення функціонування згаданого обладнання щорічно потрібно не менше 300 тис. грн., не враховуючи коштів на ремонт приміщення для нього. Зараз із нашого району майже два десятки жителів користуються послугою апарату штучної нирки в Івано-Франківській обласній клінічній лікарні.

Керівники району з участю головного лікаря центральної райлікарні Ярослава Ісопенка ознайомились також із ходом ремонтних робіт у приміщенні пологового будинку. При умові передбаченого кошторисом фінансування у цьому році зможуть відкрити оновлений відремонтований пологовий будинок.

Вл. інф.


Article printed from Народна Воля: http://volya.if.ua

URL to article: http://volya.if.ua/2012/02/i-shtuchna-nyrka-likuvatyme-krayan/

© 2010 Narodna Volya. Всі права застережено.