Газета по-надвірнянськи
 

Лютий не «жартує»

10 лютого 2012, 11:53 | Рубрика: Влада, Здоров`я Версія для друку Версія для друку 835 переглядів

Останній календарний місяць зими не збирається здавати своїх позицій.

І хоча на початку цього тижня з відновленням навчання у школах діти повернулися на заняття у холодні класи, 8 лютого на черговому засіданні районної мобільної групи з надзвичайних ситуацій під орудою першого заступника голови РДА Степана Іроденка вирішили призупинити навчання у школах та дошкільних навчальних закладах до завтра, 11 лютого. Поки що. Бо за прогнозами синоптиків, холоди й морози в Україну знову повертаються. Зокрема, у нашому краї суттєве зниження температурних показників очікується якраз із завтрашнього дня. А цього і попереднього тижнів у деяких населених пунктах стовпчики термометрів «зашкалювали» і понад –30-33оС.

Тут зігріють і тіло, і душу

Другим немаловажним прийнятим рішенням стала допомога КП «Надвірнаводоканал»: виділення коштів із резервного фонду районного бюджету для придбання труб, електроутеплюючих та паливно-мастильних матеріалів. Із відповідним проханням звернутися до районної влади надвірнянських «водоканалівців» змусила критична ситуація, що виникла внаслідок обмерзання водопровідних мереж у підвалах деяких «багатоповерхівок» у райцентрі, що у свою чергу зумовлено, передусім, відсутністю централізованого опалення. (Як відомо, всі підвальні комунікації пристосовані саме до централізованої подачі тепла, яке нині в Надвірній уже відсутнє, тому і виникло обмерзання «водяних» труб, що завдало значних побутових незручностей жителям багатоповерхових будинків). Із заявленої суми виділили трохи менше четвертини, але це вже хоч якась допомога містові з районного бюджету. Також наголошено, що КП «Надвірнаводоканал» сприяють у налагодженні справ працівники КП «Теплокомуненерго» та управління з експлуатації газового господарства.

На засіданні стисло доповів про свою діяльність начальник ЦЕЗ № 7 Юрій Іроденко: електрозв`язківці працюють без перебоїв. Доцільність існування в холоднечу пункту обігріву у Надвірній підтвердив майор служби цивільного захисту населення райвідділу ГУ МНС Василь Найда. Пункт працює у тісних взаєминах із медиками; продуктів харчування і теплих речей є вдосталь. За станом на час проведення засідання (8 лютого) у передобідню пору до палатки біля коопунівермагу вже звернулося понад 80 краян. У нічну пору до роботи можуть приєднатися і правоохоронці, але поки що такої потреби не виникало.

Цьогорічна холоднеча змушує суспільство скласти тест на гуманність і милосердя. Без вихідних і щоденно складає його влада. Кожен із нас – на своєму робочому місці. І, можливо, саме наша небайдужа участь та увага вбережуть когось від лютневої холоднечі вже сьогодні, цієї миті.

Дарина ОЛЕСЬ.

Світлина Назарія ГРИДЖУКА.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!