- Народна Воля - http://volya.if.ua -

Михайло Вишиванюк: Глава держави вимагає забезпечити розробку схем землеустрою та техніко-економічного використання й охорони земель

Posted By Модератор On 24.02.2012 @ 12:14 In Влада,Економіка | No Comments

На важливості ефективного проведення, завершення земельної реформи в нашій державі наголосив сьогодні у своєму виступі на засіданні Ради регіонів Президент України Віктор Янукович, – зазначив голова облдержадміністрації Михайло Вишиванюк, який брав участь у цьому представницькому засіданні.

За його словами, запропонована в Україні земельна реформа покликана не лише забезпечити реальну власність на землю, а й розвиток на цій основі сучасного конкурентоздатного аграрного виробництва.

«Земельна реформа – це лише один із етапів ініційованого Президентом комплексного реформування АПК і українського села загалом», – переконаний Михайло Вишиванюк. Тому Глава держави вимагає забезпечити розробку схем землеустрою та техніко-економічного використання й охорони земель, які забезпечать можливість прогнозування використання земельних ресурсів.


Article printed from Народна Воля: http://volya.if.ua

URL to article: http://volya.if.ua/2012/02/myhajlo-vyshyvanyuk-hlava-derzhavy-vymahaje-zabezpechyty-rozrobku-shem-zemleustroyu-ta-tehniko-ekonomichnoho-vykorystannya-j-ohorony-zemel/

© 2010 Narodna Volya. Всі права застережено.