Газета по-надвірнянськи
 

Павільйон «Дзвіночка» – громаді Красної

10 лютого 2012, 11:34 | Рубрика: Закон, Новини Версія для друку Версія для друку 831 переглядів

27 липня 2010 р. під час перевірки в порядку нагляду за додержанням та застосуванням законів у бюджетній сфері у Краснянській сільській раді прокуратура Надвірнянського району встановила, що службові особи Краснянської сільської ради, зловживаючи своїм службовим становищем, сфальсифікували рішення № 197 восьмої сесії Краснянської сільської ради від 5 березня 2004 р., внісши у додаток до вказаного рішення завідомо неправдиві відомості про включення у перелік об’єктів комунальної власності, що підлягають приватизації у 2004 році, приміщення літнього павільйону дитсадка «Дзвіночок», яке на розгляд, обговорення та затвердження на сесії Краснянської сільської ради не виносили.

У результаті незаконних дій службових осіб Краснянської сільської ради літній павільйон дитячого садка «Дзвіночок» 6 серпня 2004 р. відчужено через Фонд комунального майна Надвірнянського району підприємцям, чим завдано збитків на 21091 грн.

Прокурор Надвірнянського району 24 листопада 2011 р. у порядку ст. 2 ГПК України в інтересах територіальної громади с. Красна в особі Краснянської сільської ради пред`явив позовну заяву до згаданих підприємців про визнання договорів купівлі-продажу недійсними та повернення літнього павільйону ДНЗ «Дзвіночок» у комунальну власність Краснянської сільради.

Рішенням Господарського суду Івано-Франківської області від 27 січня 2012 р. позов прокурора задоволено. Вирішено визнати недійсним договір купівлі-продажу та витребувано частину літнього павільйону дитячого садка «Дзвіночок» площею114 кв. м. із незаконного володіння підприємця та зобов`язано повернути приміщення літнього павільйону ДНЗ «Дзвіночок» у комунальну власність Краснянської сільради.

Назар ГРИЦЮК,

прокурор Надвірнянського району, радник юстиції.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!