Газета по-надвірнянськи
 

Подаруйте дитині радість

24 лютого 2012, 12:03 | Рубрика: Влада, Духовність, Здоров`я, Спорт Версія для друку Версія для друку 810 переглядів

Незабаром учні Надвірнянської школи-інтернату поїдуть у спортивну школу при гірськолижному курорті «Буковель» і досвідчені інструктори навчать їх кататися на лижах. Як зазначив керівник гірськолижної і сноуборд-школи Андрій Піллероа, програма діє вже чотири роки. ЇЇ започаткував тодішній голова ОДА, нині депутат обласної ради Микола Палійчук.

У цій школі навчаються діти із малозабезпечених сімей, – мовить Андрій Піллероа, – ми надамо їм лижі і вже через три-чотири години вони самостійно кататимуться. Намагатимемося охопити цією програмою усіх дітей. У школі-інтернаті навчається близько ста дітей, у день зможемо прийняти тридцять, і при правильному розподіленні усі зможуть відвідати курорт.

Дітям на згадку про Буковель подарували шапочки

Депутат міської ради, начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту РДА Тарас Вінтоняк переконаний, що повинні, якщо ми це можемо, дати щось для знедолених дітей, для того, щоб їхнє дитинство не було виживанням. «У їхніх очах запалає вогник від катання на лижах. Батьки повинні прилучати дітей до здорового способу життя і у Надвірнянському районі є багато спортивних шкіл, секцій, тренерів, котрі у цьому допоможуть».

Представники школи «Буковель», під час візиту у Надвірнянську школу-інтернат подарували учням сувеніри, а з директором Мирославом Карпенюком уточнили деякі деталі поїздки. І вже наступного тижня ці діти вперше стануть на лижі і, можливо, серед них підростають майбутні чемпіони України і світу.

Василь ІВАСЮК «Народна Воля»
(текст і світлина)

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!