Газета по-надвірнянськи
 

Повідомляйте за формою 20-ОПП

10 лютого 2012, 11:31 | Рубрика: Економіка Версія для друку Версія для друку 685 переглядів

Відповідно до п. 63.3 ст. 63 Податкового кодексу України, з метою проведення податкового кон­тролю платники податків підлягають реєстрації або взяттю на облік в органах державної податкової служби (ДПС) за місцезнаходженням юридичних осіб, відокремлених підрозділів юридичних осіб, місцем проживання особи (основне місце обліку), а також за місцем розташування (реєстрації) їх підрозділів, рухомого та нерухомого майна, об`єктів оподаткування або об`єктів, які пов`язані з оподаткуванням або через які провадиться діяльність (неосновне місце обліку).

Платник податків зобов`язаний стати на облік в органах ДПС за основним та неосновним місцем обліку, повідомляти про всі об`єкти оподаткування й об`єкти, пов`язані з оподаткуванням, органи ДПС за їх місцезнаходженням.

Платник податків зобов`язаний подати повідомлення за ф. № 20-ОПП до органу державної податкової служби за місцезнаходженням об`єкту оподаткування або об`єкту, пов`язаного з оподаткуванням або через який проводить діяльність, протягом 10 робочих днів після його реєстрації, створення чи відкриття.

У разі зміни відомостей про об`єкт оподаткування, а саме: зміна типу, найменування, місцезнаходження або стану, платник податків надає зазначене повідомлення за ф. № 20-ОПП з оновленою інформацією до ДПС за місцезнаходженням об`єкта, щодо якого відбулися зміни. При цьому у разі зміни його призначення або перепрофілювання інформацію щодо його оподаткування надавати у повідомленні двома рядками: в одному рядку – про закриття об`єкта оподаткування, призначення якого змінюють, у другому – оновлену інформацію.

Детальніше за тел. 2-54-56 або в центрі з обслуговування платників податків, вікно 1 і 2.

Відділ реєстрації та обліку платників податків ДПІ в Надвірнянському районі.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!