Газета по-надвірнянськи
 

Реєструйтеся для проходження ЗНО до 20 лютого 2012 р.

10 лютого 2012, 11:35 | Рубрика: Влада Версія для друку Версія для друку 739 переглядів

Дізнайтеся, які конкурсні предмети Вам необхідні для вступу до вибраного ВНЗ. У 2012 р. ЗНО можна пройти з таких предметів: українська мова та література, історія України, математика, фізика, біологія, географія, хімія, всесвітня історія, російська мова, іноземна мова (англійська, німецька, французька, іспанська).

Ви зможете зареєструватися для проходження не більше чотирьох тестів. Якщо для вступу необхідна іноземна мова, можна пройти тестування лишень з однієї з них.

На сайті www.test.if.uа ознайомтеся з Порядком проведення ЗНО-2012.

Для реєстрації необхідні такі документи: копія паспорта (перша та друга сторінки) або копія свідоцтва про народження (якщо за станом на 1 вересня 2011 р. ще не виповнилося 16 років і тому ще не маєте паспорта); довідка з навчального закладу про те, що в 2012 р. отримаєте атестат про повну загальну середню освіту, за формою, розробленою УЦОЯО (бланк довідки є у дирекції Вашого навчального закладу, а зразок на сайті www.test.if.uа); якщо Ви вже здобули повну загальну середню освіту, то підготуйте копію атестата; дві однакові фотографії 3×4 см; якщо за станом здоров’я необхідні особливі (специфічні) умови проходження ЗНО, то підготуйте висновок закладу охорони здоров’я з діагнозом і лікарськими рекомендаціями щодо цих умов; якщо подаєте копії паспорта чи документа про освіту іноземною мовою, то підготуйте їх нотаріально завірені переклади державною мовою; якщо у документах є розбіжності у зазначенні персональних даних, підготуйте копію документа про зміну прізвища тощо.

Для роботи з програмою реєстрації Вам необхідний комп’ютер із підключенням до мережі Інтернет і принтер. Працювати з комп’ютером можете вдома, у знайомих, у школі, в Інтернет-клубі тощо. Програма реєстрації знаходиться на сайті www.test.if.uа.

Якщо Інтернет для Вас недоступний – зверніться у комп’ютерний клас Вашої школи. Там обов’язково є диск із програмою реєстрації.

Сформуйте пакет реєстраційних документів.

а) якщо ще немає атестата про повну загальну середню освіту, то надсилаєте: заяву-реєстраційну картку; копію паспорта або копію свідоцтва (якщо Вам за станом на 1 вересня 2011 року ще не виповнилося 16 років); довідку з навчального закладу; інші документи;

б) якщо вже є атестат, то Ви надсилаєте: заяву-реєстраційну картку; копію паспорта або копію свідоцтва (якщо Вам за станом на 1 вересня 2011 р. ще не виповнилося 16 років); копію атестата про повну загальну середню освіту; інші документи.

Радимо надсилати документи цінним листом з описом вкладення за адресою: Івано-Франківський РЦОЯО, а/с 133, м. Івано-Франківськ, 76018. Добирайте такий конверт, щоб документи не згинати. Це спростить їхню наступну обробку.

Також радимо зберігати верхню частину контрольно-інформаційного листа до заяви-реєстраційної картки. У ній вказано № Вашої заяви-реєстраційної картки. Саме за цим номером на сайті www.test.if.uа у розділі «Перевірка реєстрації» зможете дізнатися про долю листа та стан обробки документів.

Якщо Ви правильно оформили та надіслали всі необхідні документи, то впродовж трьох тижнів Вам надійде рекомендований лист-відповідь від ІФРЦОЯО.

Якщо впродовж трьох тижнів Ви його не отримали, зателефонуйте за номером (0342) 75-09-75.

Якщо Ви вирішили змінити предмети чи свої реєстраційні дані, то наполегливо просимо відправляти документи для змін тільки після отримання Сертифіката від ІФРЦОЯО. Зміни без раніше отриманого Сертифіката вноситися не будуть! Для внесення змін знову виконайте дії, зазначені у пунктах 1-16 цієї листівки, та вкладіть до пакета реєстраційних документів раніше отриманий Сертифікат. Документи про внесення змін у перелік предметів чи своїх реєстраційних даних Ви повинні відправити не пізніше 5 березня 2011 р. (дату визначають за поштовим штемпелем).

Особи, які виявили бажання пройти ЗНО, але через певні причини не мають можливості зареєструватися в установленому порядку, повинні у межах часу, відведеного на реєстрацію, особисто звернутися до відповідного регіонального центру.

Ігор ЛИСКО,

методист ЗНО та моніторингу якості освіти інформаційно-методичного центру відділу освіти РДА.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!