Газета по-надвірнянськи
 

Студенти знають про національну безпеку

24 лютого 2012, 12:05 | Рубрика: Духовність, Україна Версія для друку Версія для друку 761 переглядів

У Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника проведено молодіжні дебати «Яка модель національної безпеки є найбільш оптимальною для України в умовах нових глобальних викликів». Дискутували про це 4 команди із франківських вузів, а саме політологи і міжнародники із ПНУ ім. Василя Стефаника, Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу та Івано-Франківського університету права імені Короля Данила Галицького.

Оцінювали вміння команд сперечатися і відстоювати свою позицію авторитетне журі, до якого увійшли: народний депутат України Ігор Зварич, перший секретар Посольства Республіки Польща в Україні Даріуш Станішевські, директор Інституту трансформації суспільства Олег Соскін, заступник начальника Головного управління у справах сім’ї, молоді та спорту ОДА Ростислав Заремба, в. о. заступника начальника Управління державної служби Головдержслужби України в Івано-Франківській області Микола Андрусяк, представники шкіл, гімназій і вищих навчальних закладів.

У результаті напруженої боротьби, перше місце здобула команда міжнародників ПНУ імені Василя Стефаника, другі – Івано-Франківський університет імені Короля Данила Галицького.

Василь ІВАСЮК «Народна Воля»

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!