- Народна Воля - http://volya.if.ua -

Студенти знають про національну безпеку

Posted By Модератор On 24.02.2012 @ 12:05 In Духовність,Україна | No Comments

У Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника проведено молодіжні дебати «Яка модель національної безпеки є найбільш оптимальною для України в умовах нових глобальних викликів». Дискутували про це 4 команди із франківських вузів, а саме політологи і міжнародники із ПНУ ім. Василя Стефаника, Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу та Івано-Франківського університету права імені Короля Данила Галицького.

Оцінювали вміння команд сперечатися і відстоювати свою позицію авторитетне журі, до якого увійшли: народний депутат України Ігор Зварич, перший секретар Посольства Республіки Польща в Україні Даріуш Станішевські, директор Інституту трансформації суспільства Олег Соскін, заступник начальника Головного управління у справах сім’ї, молоді та спорту ОДА Ростислав Заремба, в. о. заступника начальника Управління державної служби Головдержслужби України в Івано-Франківській області Микола Андрусяк, представники шкіл, гімназій і вищих навчальних закладів.

У результаті напруженої боротьби, перше місце здобула команда міжнародників ПНУ імені Василя Стефаника, другі – Івано-Франківський університет імені Короля Данила Галицького.

Василь ІВАСЮК «Народна Воля»


Article printed from Народна Воля: http://volya.if.ua

URL to article: http://volya.if.ua/2012/02/studenty-znayut-pro-natsionalnu-bezpeku/

© 2010 Narodna Volya. Всі права застережено.