Газета по-надвірнянськи
 

У ДПІ у Надвірнянському районі – новий керівник

24 лютого 2012, 12:13 | Рубрика: Влада, Економіка, Новини Версія для друку Версія для друку 1,189 переглядів

Наказом Державної податкової служби України від 20 лютого 2012 року начальником ДПІ у Надвірнянському районі призначено Гнатюка Василя Петровича, який до цього обіймав посаду заступника начальника інспекції-начальника відділу податкового контролю юридичних осіб цієї ж інспекції.

Отримав вітання новопризначений керівник від голів райдержадміністрації Володимира Калічка та районної ради Василя Поповича і Надвірнянського міського голови Зіновія Андрійовича.

Зі словами подяки представники влади звернулись, передусім, до Богдана Нагорняка, який досі очолював податкову службу району, а згідно із наказом Державної податкової служби України призначений заступником голови Державної податкової служби в Івано-Франківській області. Керівництво району подякувало за плідну співпрацю на цій посаді, наголосивши на тому, що за період керівництва податковою інспекцією Богдан Нагорняк запровадив у роботі системність, порядок й активно сприяв стабільному наповненню бюджетів усіх рівнів. Одночасно висловлено сподівання, що завдання, які стоять перед податковою службою району, виконання яких потребує злагодженої і системної роботи, буде виконано.

Василь Гнатюк запевнив, що і надалі податкова служба району ефективно працюватиме щодо наповнення державної скарбниці, розвиватиме сервісні функції для платників податків, які сприятимуть розвиткові бізнесу, та створюватиме всі умови для підвищення добровільної сплати податків.

Вл. інф.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!