Газета по-надвірнянськи
 

У Переріслянській школі встановили нові санвузли

17 лютого 2012, 12:52 | Рубрика: Влада, Економіка, Здоров`я Версія для друку Версія для друку 925 переглядів

Проблема з туалетами існує чи не в кожній сільській школі, але зараз спостерігається тенденція до покращення справ у цій сфері.

Зокрема, таку проблему вирішили у Переріслянській ЗОШ І-ІІІ ст. За сприяння депутата обласної ради Юрія Дерев’янка (політична партія «Фронт Змін») відремонтували дитячі санвузли.

Юрій Дерев`янко із сільським головою Василем Непеляком і директором школи Богданом Сорочинським обговорюють подальшу співпрацю

Зробили це у короткі строки і тепер діти мають належні умови, щоб не відволікатись від навчання. Встановлені рукомийники, сушки, туалети – все те, що потрібно для гігієни дітей.

Директор школи, депутат районної ради Богдан Сорочинський розповідає, що і зовнішні санвузли потребують удосконалення, адже проблемним є те, що в холодну пору учням некомфортно. Школа є невеликою, тут навчається 300 дітей і колектив радіє, що завдяки спільним зусиллям громади та спів­праці з Юрієм Дерев’янком вдалося вирішити досить болюче питання із вбиральнями. Адже санітарні умови – це та основа, без якої неможливе нормальне функціонування закладу.

Важливо, що 20 відсотків кошторису на згадане будівництво зібрала Рада школи, яка складається з батьків та підприємців села. Сільський голова Василь Непеляк переконаний, що для досягнення успіху потрібна співпраця громади та благодійників. У школі також сподіваються, що вже цього року вдасться розпочати будівництво спортзалу, який поки що заміняє облаштована спортивна кімната.

Головне, що коло нагальних питань чітко окреслене, а шляхи їх вирішення обов’язково знайдуть.

Ганна КАЗЮК.

 

Дякуємо за доброчинність

Дирекція Пере­ріс­лян­ської ЗОШ І-ІІІ ст., Рада школи та громадськість села Перерісль щиро вдячні депутатові обласної ради, відомому у краї благодійникові Юрієві Дере­в`янку за доброту і милосердя, які стали частиною його життя.

Нехай тепло, любов і достаток стануть супутниками Вашого щодення. Нехай оберігає Вас Гос­подь і в усьому допомагає Матір Божа.

Богдан СОРОЧИНСЬКИЙ,

директор Переріслянської ЗОШ І-ІІІ ст.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!